Tempo Kondela Zahradní lehátko KELEO - černá/šedá
Výrobce: Tempo Kondela
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 846 Kč
Vychutnejte si zasloužený relax díky lehátku KELEO! Je polohovací a disponuje hned 5 pozicemi sklápění opěradla, i podnožky. Své místo najde na zahradě u bazénu, terase, či balkóně. Lehátko má... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 846 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vychutnejte si zasloužený relax díky lehátku KELEO!
Je polohovací a disponuje hned 5 pozicemi sklápění opěradla, i podnožky.
Své místo najde na zahradě u bazénu, terase, či balkóně.
Lehátko má ocelovou konstrukci a potah z umělé textilie černé barvy.
Lze jednoduše složit a uskladnit.
Dodáváno smontované.
Parametry
| Materiál | Umělá textilie |
|---|---|
| Barva | černá |
| Výška | 30.0 cm |
| Výška sedáku | 24.0 cm |
| Celková šířka | 58 cm |
| Šířka | 58.0 cm |
| Hloubka | 182.0 cm |
| Nosnost křesla | 90 kg |
| Hmotnost | 4 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Lehátka |
|---|---|
| Výrobce: Tempo Kondela | Tempo Kondela — Lehátka |
| Barva: černá | černá — Lehátka |
| Celková šířka: 58 cm | 58 cm — Lehátka |
| Hloubka: 182.0 cm | 182.0 cm — Lehátka |
| Hmotnost: 4 kg | 4 kg — Lehátka |
| Materiál: Umělá textilie | Umělá textilie — Lehátka |
| Nosnost křesla: 90 kg | 90 kg — Lehátka |
| Šířka: 58.0 cm | 58.0 cm — Lehátka |
| Výška: 30.0 cm | 30.0 cm — Lehátka |
| Výška sedáku: 24.0 cm | 24.0 cm — Lehátka |