Halmar Zahradní lehátko MOSLER - šedé
Výrobce: Halmar
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 689 Kč
Zahradní lehátko je zhotoveno z práškované ocele v tmavě šedé barvě v kombinaci se šedou síťovinou. Pohodlné lehátko je vhodné na zahradu, pergolu, terasu apod. Doporučujeme kombinovat se zahradním... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 1 689 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Zahradní lehátko je zhotoveno z práškované ocele v tmavě šedé barvě v kombinaci se šedou síťovinou.
Pohodlné lehátko je vhodné na zahradu, pergolu, terasu apod.
Doporučujeme kombinovat se zahradním stolem a křesly Mosler ve stejném designu.
Parametry
| Materiál | kovové |
|---|---|
| Barva | šedá |
| Výška | 95 cm |
| Celková šířka | 65 cm |
| Šířka | 65 cm |
| Hloubka | 193 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Hmotnost | 10.2 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Lehátka |
|---|---|
| Výrobce: Halmar | Halmar — Lehátka |
| Barva: šedá | šedá — Lehátka |
| Celková šířka: 65 cm | 65 cm — Lehátka |
| Hloubka: 193 cm | 193 cm — Lehátka |
| Hmotnost: 10.2 kg | 10.2 kg — Lehátka |
| Materiál: kovové | kovové — Lehátka |
| Nosnost: 100 kg | 100 kg — Lehátka |
| Šířka: 65 cm | 65 cm — Lehátka |
| Výška: 95 cm | 95 cm — Lehátka |