Tempo Kondela Zahradní lehátko SELNO - modrá/šedá
Výrobce: Tempo Kondela
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 746 Kč
Jednoduché zahradní lehátko SELNO oceníte především při letním lenošení! Umístit jej můžete na zahradu k bazénu, terasu, či balkón. Lehátko je vyrobeno z oceli v kombinaci s umělou textilii modré... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 746 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Jednoduché zahradní lehátko SELNO oceníte především při letním lenošení!
Umístit jej můžete na zahradu k bazénu, terasu, či balkón.
Lehátko je vyrobeno z oceli v kombinaci s umělou textilii modré barvy.
Konstrukce je zespodu ošetřena plastovými krytkami proti uklouznutí.
Lze snadno složit a uskladnit.
Dodáváno smontované.
Parametry
| Materiál | Umělá textilie |
|---|---|
| Barva | modrá |
| Výška | 97.0 cm |
| Výška sedáku | 27.0 cm |
| Celková šířka | 58 cm |
| Šířka | 58.0 cm |
| Hloubka | 160.0 cm |
| Nosnost křesla | 90 kg |
| Hmotnost | 4.9 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Lehátka |
|---|---|
| Výrobce: Tempo Kondela | Tempo Kondela — Lehátka |
| Barva: modrá | modrá — Lehátka |
| Celková šířka: 58 cm | 58 cm — Lehátka |
| Hloubka: 160.0 cm | 160.0 cm — Lehátka |
| Hmotnost: 4.9 kg | 4.9 kg — Lehátka |
| Materiál: Umělá textilie | Umělá textilie — Lehátka |
| Nosnost křesla: 90 kg | 90 kg — Lehátka |
| Šířka: 58.0 cm | 58.0 cm — Lehátka |
| Výška: 97.0 cm | 97.0 cm — Lehátka |
| Výška sedáku: 27.0 cm | 27.0 cm — Lehátka |