Tempo Kondela Postel DULCEA s RGB LED osvětlením 180x200 - šedá
Výrobce: Tempo Kondela
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 7 015 Kč
Moderní postel Dulcea je dodávána s lamelovým roštem a RGB LED osvětlením v čele postele. Je čalouněna šedou ekokůží. Skvěle se kombinuje s ostatním nábytkem v ložnici. Matrace není součástí postele,... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 7 015 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Moderní postel Dulcea je dodávána s lamelovým roštem a RGB LED osvětlením v čele postele. Je čalouněna šedou ekokůží. Skvěle se kombinuje s ostatním nábytkem v ložnici.
Matrace není součástí postele, je možné ji zakoupit zvlášť. Ložná plocha je 180x200 cm.
Výška po rošt: 21,5 cm
Dodávané v demontu.
Parametry
| Materiál | čalouněné |
|---|---|
| Barva | Šedá |
| Požadované vlastnosti | bez úložného prostoru |
| Rozměr | 200x180 |
| Typ | Dvoulůžko |
| Vlastnosti | S roštem |
| Výška | 74 cm |
| Celková šířka | 189 cm |
| Šířka | 189 cm |
| Hloubka | 217 cm |
| Hmotnost | 50 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dvoulůžkové |
|---|---|
| Výrobce: Tempo Kondela | Tempo Kondela — Dvoulůžkové |
| Barva: Šedá | Šedá — Dvoulůžkové |
| Celková šířka: 189 cm | 189 cm — Dvoulůžkové |
| Hloubka: 217 cm | 217 cm — Dvoulůžkové |
| Hmotnost: 50 kg | 50 kg — Dvoulůžkové |
| Materiál: čalouněné | čalouněné — Dvoulůžkové |
| Požadované vlastnosti: bez úložného prostoru | bez úložného prostoru — Dvoulůžkové |
| Rozměr: 200x180 | 200x180 — Dvoulůžkové |
| Šířka: 189 cm | 189 cm — Dvoulůžkové |
| Typ: Dvoulůžko | Dvoulůžko — Dvoulůžkové |
| Vlastnosti: S roštem | S roštem — Dvoulůžkové |
| Výška: 74 cm | 74 cm — Dvoulůžkové |