Casarredo Postel BENÁTKY 9060 - 180x200 cm
Výrobce: Casarredo
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 7 990 Kč
Elegantní postel BENÁTKY v klasickém stylu. Zajímavá kombinace kovu a dřeva. Masivního dřevo je v barevném provedení antická třešeň. Rám je kovový, tak jako i originální mříže v černé barvě na... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 7 990 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Elegantní postel BENÁTKY v klasickém stylu. Zajímavá kombinace kovu a dřeva.
Masivního dřevo je v barevném provedení antická třešeň. Rám je kovový, tak jako i originální mříže v černé barvě na předním i zadním čele. Podélné dřevěné lamely u roštu jsou vsazené do kovového rámu postele, pod roštem jsou 3 podpěrné nožičky pro zvýšení nosnosti ( 180 kg ). Zátěž postele je cca 100 kg na každé straně postele.
Výška roštu od země cca 34 cm.
Rošt je v ceně, matrace nutno doobjednat - 180 x 200 cm.
Dodávané v demontu.
Parametry
| Materiál | kovové |
|---|---|
| Barva | dekor třešeň |
| Požadované vlastnosti | bez úložného prostoru |
| Rozměr | 200x180 |
| Vlastnosti | S roštem |
| Výška | 103 cm |
| Celková šířka | 185 cm |
| Šířka | 185 cm |
| Hloubka | 214 cm |
| Hmotnost | 44 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dvoulůžkové |
|---|---|
| Výrobce: Casarredo | Casarredo — Dvoulůžkové |
| Barva: dekor třešeň | dekor třešeň — Dvoulůžkové |
| Celková šířka: 185 cm | 185 cm — Dvoulůžkové |
| Hloubka: 214 cm | 214 cm — Dvoulůžkové |
| Hmotnost: 44 kg | 44 kg — Dvoulůžkové |
| Materiál: kovové | kovové — Dvoulůžkové |
| Požadované vlastnosti: bez úložného prostoru | bez úložného prostoru — Dvoulůžkové |
| Rozměr: 200x180 | 200x180 — Dvoulůžkové |
| Šířka: 185 cm | 185 cm — Dvoulůžkové |
| Vlastnosti: S roštem | S roštem — Dvoulůžkové |
| Výška: 103 cm | 103 cm — Dvoulůžkové |