Falco Postel Paloma 180x200 - tmavě šedá
Výrobce: Falco
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 14 590 Kč
Originální čalouněná postel Paloma se díky efektně prošitému čelu stane dominantou každé moderní ložnice.Součástí lůžka jsou 2 lamelové rošty s mechanickým polohováním - 7 poloh hlavy a 1 poloha... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 14 590 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Originální čalouněná postel Paloma se díky efektně prošitému čelu stane dominantou každé moderní ložnice.Součástí lůžka jsou 2 lamelové rošty s mechanickým polohováním - 7 poloh hlavy a 1 poloha nohou. Rošt se skládá z 28 lamel uložených ve výkyvných kaučukových pouzdrech a popruhu proti přetížení. V bederní části roštu lze nastavit tuhost lamel.Úložný prostor lůžka se otevírá za pomoci plynových pístů od nohou postele.Postel je dodávána v demontovaném stavu.- ložná plocha: 180 x 200 cm- výška ložné plochy po rošt: cca 44 cm- doporučená výška matrace: 21 cm- skutečná barva produktu se může lišit od zobrazení na vašem monitoru- nabídka neobsahuje matraci- doporučujeme dokoupit matraci v rozměru 180x200 cm nebo 2x 90x200 cm
Parametry
| Materiál | čalouněné |
|---|---|
| Barva | Šedá |
| Požadované vlastnosti | Ano |
| Rozměr | 200x180 |
| Vlastnosti | S roštem |
| Výška | 117 cm |
| Celková šířka | 189 cm |
| Šířka | 189 cm |
| Hloubka | 214 cm |
| Hmotnost | 124 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dvoulůžkové |
|---|---|
| Výrobce: Falco | Falco — Dvoulůžkové |
| Barva: Šedá | Šedá — Dvoulůžkové |
| Celková šířka: 189 cm | 189 cm — Dvoulůžkové |
| Hloubka: 214 cm | 214 cm — Dvoulůžkové |
| Hmotnost: 124 kg | 124 kg — Dvoulůžkové |
| Materiál: čalouněné | čalouněné — Dvoulůžkové |
| Požadované vlastnosti: Ano | Ano — Dvoulůžkové |
| Rozměr: 200x180 | 200x180 — Dvoulůžkové |
| Šířka: 189 cm | 189 cm — Dvoulůžkové |
| Vlastnosti: S roštem | S roštem — Dvoulůžkové |
| Výška: 117 cm | 117 cm — Dvoulůžkové |