Falco Postel Sára 180x200 bílá
Výrobce: Falco
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 17 149 Kč
Designové lůžko Sára, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Je kvalitním českým výrobkem od dodavatele s dlouholetými zkušenostmi v oblasti výroby postelí. Stane se dominantou Vaší ložnice a... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 17 149 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Designové lůžko Sára, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.
Je kvalitním českým výrobkem od dodavatele s dlouholetými zkušenostmi v oblasti výroby postelí. Stane se dominantou Vaší ložnice a poskytne Vám příjemný odpočinek.
Plocha pro spaní je 180x200 cm s komfortní výškou ložné plochy cca 64 cm. Postel je vybavena polohovacím lamelovým roštem.
Postel je bez matrace, kterou můžete dokoupit z naší nabídky. Rošt má 28 lamel s popruhem proti přetížení a možností nastavení tuhosti. Rošt je také vybavený polohováním pro hlavu (5 poloh) i nohy (1 poloha). Samozřejmostí je i velký úložný prostor na lůžkoviny, který je přístupný od nohou pomocí pístů. Postel je očalouněna kvalitní koženkou Loft 1 v bílé barvě.
Celkové rozměry: (š/d/v) 188 cm/226 cm/127 cm
Plocha pro spaní: 180x200 cm
Doporučená matrace: 2 x 90 cm nebo 1 x 180 cm
Zboží je dodáváno v demontu.
Parametry
| Materiál | koženka |
|---|---|
| Barva | bílé |
| Požadované vlastnosti | Ano |
| Rozměr | 200x180 |
| Vlastnosti | S roštem |
| Výška | 127 cm |
| Celková šířka | 188 cm |
| Šířka | 188 cm |
| Hloubka | 226 cm |
| Hmotnost | 140 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dvoulůžkové |
|---|---|
| Výrobce: Falco | Falco — Dvoulůžkové |
| Barva: bílé | bílé — Dvoulůžkové |
| Celková šířka: 188 cm | 188 cm — Dvoulůžkové |
| Hloubka: 226 cm | 226 cm — Dvoulůžkové |
| Hmotnost: 140 kg | 140 kg — Dvoulůžkové |
| Materiál: koženka | koženka — Dvoulůžkové |
| Požadované vlastnosti: Ano | Ano — Dvoulůžkové |
| Rozměr: 200x180 | 200x180 — Dvoulůžkové |
| Šířka: 188 cm | 188 cm — Dvoulůžkové |
| Vlastnosti: S roštem | S roštem — Dvoulůžkové |
| Výška: 127 cm | 127 cm — Dvoulůžkové |