Casarredo Postel PARIS 9139 - 180x200 cm
Výrobce: Casarredo
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 5 590 Kč
Elegantní postel PARIS v klasickém stylu. Zajímavá kombinace kovu a dřeva. Masivní dřevo je v barevném provedení antická třešeň. Rám je kovový, tak jako i originální mříže v černé barvě na předním i... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 5 590 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Elegantní postel PARIS v klasickém stylu. Zajímavá kombinace kovu a dřeva.
Masivní dřevo je v barevném provedení antická třešeň. Rám je kovový, tak jako i originální mříže v černé barvě na předním i zadním čele. Dřevěné lamely jsou vsazeny do kovového rámu postele.
Rošt je v ceně, matraci nutno doobjednat - 180 x 200 cm
Výška čela u hlavy je 95,2 cm, u nohou 52 cm
Nosnost postele je 180 kg, zátěž postele je cca 100 kg na každé straně postele
Výška roštu od země je 32,4 cm
Dodáváme v demontovaném stavu
Parametry
| Materiál | kovové |
|---|---|
| Barva | dekor třešeň |
| Požadované vlastnosti | bez úložného prostoru |
| Rozměr | 200x180 |
| Vlastnosti | S roštem |
| Výška | 95,2 cm |
| Celková šířka | 187.5 cm |
| Šířka | 187,5 cm |
| Hloubka | 210,5 cm |
| Hmotnost | 44 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dvoulůžkové |
|---|---|
| Výrobce: Casarredo | Casarredo — Dvoulůžkové |
| Barva: dekor třešeň | dekor třešeň — Dvoulůžkové |
| Celková šířka: 187.5 cm | 187.5 cm — Dvoulůžkové |
| Hloubka: 210,5 cm | 210,5 cm — Dvoulůžkové |
| Hmotnost: 44 kg | 44 kg — Dvoulůžkové |
| Materiál: kovové | kovové — Dvoulůžkové |
| Požadované vlastnosti: bez úložného prostoru | bez úložného prostoru — Dvoulůžkové |
| Rozměr: 200x180 | 200x180 — Dvoulůžkové |
| Šířka: 187,5 cm | 187,5 cm — Dvoulůžkové |
| Vlastnosti: S roštem | S roštem — Dvoulůžkové |
| Výška: 95,2 cm | 95,2 cm — Dvoulůžkové |