Tempo Kondela Kancelářské křeslo DRUGOS NEW - šedohnědá Taupe/černá
Výrobce: Tempo Kondela
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 438 Kč
Moderní kancelářské křeslo DRUGOS NEW se stane nedílnou součástí kanceláře, pracovny, či studovny a zajistí tak pohodlí při několikahodinovém sezení u studia, či počítače! Sedák je v ekokůži... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 2 438 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Moderní kancelářské křeslo DRUGOS NEW se stane nedílnou součástí kanceláře, pracovny, či studovny a zajistí tak pohodlí při několikahodinovém sezení u studia, či počítače!
Sedák je v ekokůži šedohnědé barvy Taupe, kterou doplňují kovové detaily v podobě opěrek na ruce. Stabilitu dodává černá plastová růžice, která je zakončena univerzálními kolečky vhodnými na měkké, i tvrdé povrchy.
Křeslo disponuje houpacím mechanismem a nastavitelnou výškou sedu.
Nastavitelná výška sedu: 47-57 cm
Šířka zádové opěrky: 47,5 cm
Šířka sedu: 50 cm
Dodáváno v demontu.
Parametry
| Materiál | koženka |
|---|---|
| Područky | Ano |
| Barva | taupe |
| Barva opěráku | šedá |
| Barva sedáku | šedá |
| Materiál opěráku | koženka |
| Materiál sedáku | koženka |
| Mechanika | houpací |
| Výška zádové opěrky | 62.0 |
| Výška | 103 cm |
| Celková šířka | 55 cm |
| Šířka | 55 cm |
| Hloubka | 62,5 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Hloubka sedu | 49 cm |
| Hmotnost | 10.95 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Kancelářské židle |
|---|---|
| Výrobce: Tempo Kondela | Tempo Kondela — Kancelářské židle |
| Barva: taupe | taupe — Kancelářské židle |
| Barva opěráku: šedá | šedá — Kancelářské židle |
| Barva sedáku: šedá | šedá — Kancelářské židle |
| Celková šířka: 55 cm | 55 cm — Kancelářské židle |
| Hloubka: 62,5 cm | 62,5 cm — Kancelářské židle |
| Hloubka sedu: 49 cm | 49 cm — Kancelářské židle |
| Hmotnost: 10.95 kg | 10.95 kg — Kancelářské židle |
| Materiál: koženka | koženka — Kancelářské židle |
| Materiál opěráku: koženka | koženka — Kancelářské židle |
| Materiál sedáku: koženka | koženka — Kancelářské židle |
| Mechanika: houpací | houpací — Kancelářské židle |
| Nosnost: 100 kg | 100 kg — Kancelářské židle |
| Područky: Ano | Ano — Kancelářské židle |
| Šířka: 55 cm | 55 cm — Kancelářské židle |
| Výška: 103 cm | 103 cm — Kancelářské židle |