Stěnová lišta rovná z poplastovaného plechu Viplanyl r.š. 70 mm
Výrobce: D PLAST
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 131 Kč
Klempířské prvky ze spojovacího plechu k fóliím z PVC-P
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 131 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Klempířské prvky ze spojovacího plechu k fóliím z PVC-P
Parametry
| barva | šedá |
|---|---|
| délka | 2,0 m |
| měrná jednotka | bm |
| rozvinutá šířka | 70 mm |
| tloušťka | 0,6mm |
| v balení | 2 |
Doplňkové informace
| Kategorie | Hydroizolace |
|---|---|
| Výrobce: D PLAST | D PLAST — Hydroizolace |
| barva: šedá | šedá — Hydroizolace |
| délka: 2,0 m | 2,0 m — Hydroizolace |
| měrná jednotka: bm | bm — Hydroizolace |
| rozvinutá šířka: 70 mm | 70 mm — Hydroizolace |
| tloušťka: 0,6mm | 0,6mm — Hydroizolace |