Koutová lišta z poplastovaného plechu Viplanyl 20×50 mm, r. š. 70 mm, úhel 100-110° (vnitřní)
Výrobce: D PLAST
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 125 Kč
Vnitřní koutová lišta z žárově pozinkovaného plechu s povrchovou vrstvou z měkčeného PVC pro kotvící a dokončovací plechové prvky hydroizolačních systémů na bázi PVC a klempířské prvky. Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 125 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vnitřní koutová lišta z žárově pozinkovaného plechu s povrchovou vrstvou z měkčeného PVC pro kotvící a dokončovací plechové prvky hydroizolačních systémů na bázi PVC a klempířské prvky.
Parametry
| barva | šedá |
|---|---|
| délka | 2,0 m |
| měrná jednotka | bm |
| rozvinutá šířka | 100 mm |
| tloušťka | 0,6 mm |
| v balení | 2 |
Doplňkové informace
| Kategorie | Hydroizolace |
|---|---|
| Výrobce: D PLAST | D PLAST — Hydroizolace |
| barva: šedá | šedá — Hydroizolace |
| délka: 2,0 m | 2,0 m — Hydroizolace |
| měrná jednotka: bm | bm — Hydroizolace |
| rozvinutá šířka: 100 mm | 100 mm — Hydroizolace |
| tloušťka: 0,6 mm | 0,6 mm — Hydroizolace |