Fólie hydroizolační z PVC-P Sikaplan WP 1100-15 HL žlutá tl. 1,5 mm šířka 2,0 m (40 m2/role)
Výrobce: Sika
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 347 Kč
flexibilní homogenní fólie z měkčeného polyvinylchloridu, se signální vrstvou, k hydroizolaci spodní stavby, podzemních konstrukcí a tunelů, barva žlutá horní povrch/černá spodní povrch, tloušťka 1,5... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 347 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
flexibilní homogenní fólie z měkčeného polyvinylchloridu, se signální vrstvou, k hydroizolaci spodní stavby, podzemních konstrukcí a tunelů, barva žlutá horní povrch/černá spodní povrch, tloušťka 1,5 mm, šířka 2,0 m, 40 m2/role
Parametry
| balení | 40 m2 |
|---|---|
| barva | žlutá horní povrch/černá spodní povrch |
| délka | 20 m |
| materiál | PVC-P |
| měrná jednotka | m2 |
| největší tahová síla | 17 N/mm2 |
| odolnost proti nárazu | 450 mm |
| odolnost proti odlupování ve spoji | 6,0 N/mm |
| odolnost proti prorůstání kořenů | ANO |
| odolnost proti protrhávání | 470 N |
| odolnost proti radonu | ANO |
| odolnost proti statickému zatížení | 20 kg |
| ohebnost za nízkých teplot | -20 °C |
| plošná hmotnost | 1,95kg/m2 |
| reakce na oheň | třída E |
| rozměrová stálost | 2,0 % |
| šířka | 2,0 m |
| smyková odolnost ve spoji | 750 N/50 mm |
| tažnost | 300 % |
| tloušťka | 1,5 mm |
| v balení | 40 |
| výrobce | Sika |
| výztužná vložka | bez výztužné vložky |
| značka | Sikaplan WP 1100 |
Doplňkové informace
| Kategorie | Hydroizolace |
|---|---|
| Výrobce: Sika | Sika — Hydroizolace |
| balení: 40 m2 | 40 m2 — Hydroizolace |
| barva: žlutá horní povrch/černá spodní povrch | žlutá horní povrch/černá spodní povrch — Hydroizolace |
| délka: 20 m | 20 m — Hydroizolace |
| materiál: PVC-P | PVC-P — Hydroizolace |
| měrná jednotka: m2 | m2 — Hydroizolace |
| největší tahová síla: 17 N/mm2 | 17 N/mm2 — Hydroizolace |
| odolnost proti nárazu: 450 mm | 450 mm — Hydroizolace |
| odolnost proti odlupování ve spoji: 6,0 N/mm | 6,0 N/mm — Hydroizolace |
| odolnost proti prorůstání kořenů: ANO | ANO — Hydroizolace |
| odolnost proti protrhávání: 470 N | 470 N — Hydroizolace |
| odolnost proti radonu: ANO | ANO — Hydroizolace |
| odolnost proti statickému zatížení: 20 kg | 20 kg — Hydroizolace |
| ohebnost za nízkých teplot: -20 °C | -20 °C — Hydroizolace |
| plošná hmotnost: 1,95kg/m2 | 1,95kg/m2 — Hydroizolace |
| reakce na oheň: třída E | třída E — Hydroizolace |
| rozměrová stálost: 2,0 % | 2,0 % — Hydroizolace |
| šířka: 2,0 m | 2,0 m — Hydroizolace |
| smyková odolnost ve spoji: 750 N/50 mm | 750 N/50 mm — Hydroizolace |
| tažnost: 300 % | 300 % — Hydroizolace |
| tloušťka: 1,5 mm | 1,5 mm — Hydroizolace |
| výrobce: Sika | Sika — Hydroizolace |
| výztužná vložka: bez výztužné vložky | bez výztužné vložky — Hydroizolace |
| značka: Sikaplan WP 1100 | Sikaplan WP 1100 — Hydroizolace |