Keter XL GARAGE LOW skříňka
Výrobce: Keter
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 190 Kč
Plastové skříně řady XL GARAGE vynikají perfektním designem, snadnou sestavitelností, zesílenou konstrukcí a zvýšenou nosností polic! XL GARAGE skříně poskytují více než základní vybavení:... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 2 190 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Plastové skříně řady XL GARAGE vynikají perfektním designem, snadnou sestavitelností, zesílenou konstrukcí a zvýšenou nosností polic!
XL GARAGE skříně poskytují více než základní vybavení:
posunovatelné police díky systému SLO
nosnost polic až 45kg
zesílené spodní dno se středovou nohou navíc
uzamykatelnost na visací zámek a optimální rukojeti.
výškově stavitelné nohy
kovové panty
dodáváno v demontu
Vhodná do dílen, garáží, provozních hal, ale i na zastřešené terasy či do zahradních domků.
Parametry
| Materiál | plastové |
|---|---|
| Barva | černá |
| Výška | 95 cm |
| Celková šířka | 89 cm |
| Šířka | 89 cm |
| Hloubka | 54 cm |
| Nosnost | 45 (jedna police) kg |
| Hmotnost | 15.5 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Policové regály a skříně |
|---|---|
| Výrobce: Keter | Keter — Policové regály a skříně |
| Barva: černá | černá — Policové regály a skříně |
| Celková šířka: 89 cm | 89 cm — Policové regály a skříně |
| Hloubka: 54 cm | 54 cm — Policové regály a skříně |
| Hmotnost: 15.5 kg | 15.5 kg — Policové regály a skříně |
| Materiál: plastové | plastové — Policové regály a skříně |
| Nosnost: 45 (jedna police) kg | 45 (jedna police) kg — Policové regály a skříně |
| Šířka: 89 cm | 89 cm — Policové regály a skříně |
| Výška: 95 cm | 95 cm — Policové regály a skříně |