Keter PRO TALL skříňka
Výrobce: Keter
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 100 Kč
Odolná skříň PRO TALL vhodná do garáže, na chatu, na terasu nebo do sklepa. Pevné panty, možnost uzamčení a odolnost skříně jsou výhodou. Snadná údržba. Čtyři nastavitelné police s nosností 20 kg. ... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 2 100 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Odolná skříň PRO TALL vhodná do garáže, na chatu, na terasu nebo do sklepa.
Pevné panty, možnost uzamčení a odolnost skříně jsou výhodou.
Snadná údržba.
Čtyři nastavitelné police s nosností 20 kg.
Dodávané v demontu.
Parametry
| Materiál | plastové |
|---|---|
| Barva | šedá |
| Výška | 173 cm |
| Celková šířka | 68 cm |
| Šířka | 68 cm |
| Hloubka | 39 cm |
| Nosnost | 20 (jedna police) kg |
| Hmotnost | 14 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Policové regály a skříně |
|---|---|
| Výrobce: Keter | Keter — Policové regály a skříně |
| Barva: šedá | šedá — Policové regály a skříně |
| Celková šířka: 68 cm | 68 cm — Policové regály a skříně |
| Hloubka: 39 cm | 39 cm — Policové regály a skříně |
| Hmotnost: 14 kg | 14 kg — Policové regály a skříně |
| Materiál: plastové | plastové — Policové regály a skříně |
| Nosnost: 20 (jedna police) kg | 20 (jedna police) kg — Policové regály a skříně |
| Šířka: 68 cm | 68 cm — Policové regály a skříně |
| Výška: 173 cm | 173 cm — Policové regály a skříně |