Keter Skříňka PRO BASE
Výrobce: Keter
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 300 Kč
Odolná skříň PRO BASE vhodná do garáže, na chatu, na terasu nebo do sklepa. Pevné panty, možnost uzamčení a odolnost skříně jsou výhodou. Nastavitelné police s nosností 20 kg . rozměry: 68 x 90 x 39... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 1 300 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Odolná skříň PRO BASE vhodná do garáže, na chatu, na terasu nebo do sklepa.
Pevné panty, možnost uzamčení a odolnost skříně jsou výhodou.
Nastavitelné police s nosností 20 kg .
rozměry: 68 x 90 x 39 cm
nosnost: 20kg (jedna police)
barva: černá + šedá
rozměr balení: 80x40x16cm
Dodávané v demontu.
Parametry
| Materiál | plastové |
|---|---|
| Barva | černá | šedá |
| Výška | 90 cm |
| Celková šířka | 68 cm |
| Šířka | 68 cm |
| Hloubka | 39 cm |
| Nosnost | 20 police kg |
| Hmotnost | 9 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Policové regály a skříně |
|---|---|
| Výrobce: Keter | Keter — Policové regály a skříně |
| Barva: černá | šedá | černá | šedá — Policové regály a skříně |
| Celková šířka: 68 cm | 68 cm — Policové regály a skříně |
| Hloubka: 39 cm | 39 cm — Policové regály a skříně |
| Hmotnost: 9 kg | 9 kg — Policové regály a skříně |
| Materiál: plastové | plastové — Policové regály a skříně |
| Nosnost: 20 police kg | 20 police kg — Policové regály a skříně |
| Šířka: 68 cm | 68 cm — Policové regály a skříně |
| Výška: 90 cm | 90 cm — Policové regály a skříně |