Keter Lehátko PACIFIC - cappuccino
Výrobce: Keter
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 990 Kč
Provedení: Elegantní pohodlné lehátko nabízí možnost polohování opěradla. Je vyrobeno z umělého plochého ratanu (lisovaný plast) v barevném provedení cappuccino. Výhodou tohoto materiálu je snadná... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 3 990 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Provedení: Elegantní pohodlné lehátko nabízí možnost polohování opěradla.
Je vyrobeno z umělého plochého ratanu (lisovaný plast) v barevném provedení cappuccino. Výhodou tohoto materiálu je snadná údržba.
Lehátko se hodí nejen k bazénu, do wellness odpočíváren, ale i na zahradu, terasu apod.
rozměr kartonu: 200 x 77 x 43 cm
Parametry
| Materiál | plastové |
|---|---|
| Barva | cappuccino |
| Výška | 41 cm |
| Celková šířka | 200 cm |
| Šířka | 200 cm |
| Hloubka | 77 cm |
| Nosnost | 110 kg |
| Hmotnost | 12.3 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Lehátka |
|---|---|
| Výrobce: Keter | Keter — Lehátka |
| Barva: cappuccino | cappuccino — Lehátka |
| Celková šířka: 200 cm | 200 cm — Lehátka |
| Hloubka: 77 cm | 77 cm — Lehátka |
| Hmotnost: 12.3 kg | 12.3 kg — Lehátka |
| Materiál: plastové | plastové — Lehátka |
| Nosnost: 110 kg | 110 kg — Lehátka |
| Šířka: 200 cm | 200 cm — Lehátka |
| Výška: 41 cm | 41 cm — Lehátka |