Idea Otočná jídelní židle SINES - hnědá/béžová
Výrobce: Idea
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 999 Kč
Otočná jídelní židle SINES v hnědém a béžovém sametu je dokonalým spojením elegance, pohodlí a moderního designu. Pokud hledáte židli, která nejen skvěle doplní váš interiér, ale zároveň nabídne... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 1 999 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Otočná jídelní židle SINES v hnědém a béžovém sametu je dokonalým spojením elegance, pohodlí a moderního designu.
Pokud hledáte židli, která nejen skvěle doplní váš interiér, ale zároveň nabídne maximální komfort při každém posezení, je tento model ideální volbou. Sametový potah v jemném hnědém a béžovém odstínu působí luxusním dojmem a zároveň je příjemný na dotek.
Dodávané v demontu.
Parametry
| Materiál | kovové |
|---|---|
| Styl | Moderní |
| Barva | Hnědá | Béžová |
| Materiál sedáku | látkové |
| Materiál rámu židle | Kov |
| Výška | 81 cm |
| Výška sedáku | 47 cm |
| Celková šířka | 59 cm |
| Šířka | 59 cm |
| Hloubka | 60 cm |
| Nosnost | 110 kg |
| Hmotnost | 9 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Otočná křesla |
|---|---|
| Výrobce: Idea | Idea — Otočná křesla |
| Barva: Hnědá | Béžová | Hnědá | Béžová — Otočná křesla |
| Celková šířka: 59 cm | 59 cm — Otočná křesla |
| Hloubka: 60 cm | 60 cm — Otočná křesla |
| Hmotnost: 9 kg | 9 kg — Otočná křesla |
| Materiál: kovové | kovové — Otočná křesla |
| Materiál rámu židle: Kov | Kov — Otočná křesla |
| Materiál sedáku: látkové | látkové — Otočná křesla |
| Nosnost: 110 kg | 110 kg — Otočná křesla |
| Šířka: 59 cm | 59 cm — Otočná křesla |
| Styl: Moderní | Moderní — Otočná křesla |
| Výška: 81 cm | 81 cm — Otočná křesla |
| Výška sedáku: 47 cm | 47 cm — Otočná křesla |