House 5 Jídelní židle ENZO béžová
Výrobce: House 5
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 390 Kč
Jídelna, magické místo, kde se schází celá rodina. Stolování jako takové v nás vyvolává příjemný pocit, který dotváří správná jídelní židle a tou je určitě stylová židle ENZO, kterou charakterizuje... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 2 390 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Jídelna, magické místo, kde se schází celá rodina. Stolování jako takové v nás vyvolává příjemný pocit, který dotváří správná jídelní židle a tou je určitě stylová židle ENZO, kterou charakterizuje hned několik výjimečných charakteristik.
Je otočnou židlí, dokáže se tedy otočit v 360 stupňovém úhlu. Vyniká svojí černou konstrukcí, která je v kontrastu s pohodlným, měkkým čalouněním.
rozměry (ŠxHxV): 63x61x91 cm
materiál: látka/kov
nosnost: 120 kg
otočná 360 stupňů
dodáváno v demontu
Pokud hledáte židli, o které si myslíte, že se hodí do vaší jídelny a chcete na ní příjemně sedět i dlouhé hodiny. Tak jedině ENZO.
Parametry
| Materiál | kovové |
|---|---|
| Styl | Moderní |
| Barva | Béžová |
| Materiál sedáku | látkové |
| Materiál rámu židle | Kov |
| Výška | 91 cm |
| Celková šířka | 63 cm |
| Šířka | 63 cm |
| Hloubka | 61 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Hmotnost | 10.5 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Otočná křesla |
|---|---|
| Výrobce: House 5 | House 5 — Otočná křesla |
| Barva: Béžová | Béžová — Otočná křesla |
| Celková šířka: 63 cm | 63 cm — Otočná křesla |
| Hloubka: 61 cm | 61 cm — Otočná křesla |
| Hmotnost: 10.5 kg | 10.5 kg — Otočná křesla |
| Materiál: kovové | kovové — Otočná křesla |
| Materiál rámu židle: Kov | Kov — Otočná křesla |
| Materiál sedáku: látkové | látkové — Otočná křesla |
| Nosnost: 120 kg | 120 kg — Otočná křesla |
| Šířka: 63 cm | 63 cm — Otočná křesla |
| Styl: Moderní | Moderní — Otočná křesla |
| Výška: 91 cm | 91 cm — Otočná křesla |