Tempo Kondela Otočná židle VASALA - zelená/černá
Výrobce: Tempo Kondela
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 637 Kč
Stylová otočná židle VASALA okouzlí každého milovníka moderního designu! Čalouněná je látkou Bouclé v elegantním zeleném odstínu, který vnese do vašeho interiéru nádech přírody a harmonie. Černé... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 2 637 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Stylová otočná židle VASALA okouzlí každého milovníka moderního designu! Čalouněná je látkou Bouclé v elegantním zeleném odstínu, který vnese do vašeho interiéru nádech přírody a harmonie. Černé kovové nohy vytvářejí poutavý kontrast se zeleným potahem a dodávají židli moderní vzhled. Otočný mechanismus zajišťuje maximální flexibilitu, ať už při práci, relaxaci nebo setkáních s přáteli.
Rozměry (ŠxHxV): 64,5x62x86 cm
Výška sedu: 47 cm
Hloubka sedu: 47 cm
Šířka sedu: 49 cm
Šířka zad: 50 cm
Výška zad: 41 cm
Nosnost na osobu: 100 kg
VASALA spojuje nadčasový styl s praktičností, skvěle se hodí do obýváku, pracovny nebo domácí kanceláře. Dopřejte si pohodlí a jedinečný šarm s touto otočnou židlí, která okamžitě přitáhne pozornost!
Dodávána v demontu.
Parametry
| Materiál | kovové |
|---|---|
| Styl | Retro |
| Barva | Zelená |
| Materiál sedáku | látkové |
| Materiál rámu židle | Kov |
| Výška | 86.0 cm |
| Výška sedáku | 47.0 cm |
| Celková šířka | 64.5 cm |
| Otěruodolnost (Martindale) | 45000 |
| Šířka | 64.5 cm |
| Hloubka | 62.0 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Hmotnost | 9.95 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Otočná křesla |
|---|---|
| Výrobce: Tempo Kondela | Tempo Kondela — Otočná křesla |
| Barva: Zelená | Zelená — Otočná křesla |
| Celková šířka: 64.5 cm | 64.5 cm — Otočná křesla |
| Hloubka: 62.0 cm | 62.0 cm — Otočná křesla |
| Hmotnost: 9.95 kg | 9.95 kg — Otočná křesla |
| Materiál: kovové | kovové — Otočná křesla |
| Materiál rámu židle: Kov | Kov — Otočná křesla |
| Materiál sedáku: látkové | látkové — Otočná křesla |
| Nosnost: 100 kg | 100 kg — Otočná křesla |
| Šířka: 64.5 cm | 64.5 cm — Otočná křesla |
| Styl: Retro | Retro — Otočná křesla |
| Výška: 86.0 cm | 86.0 cm — Otočná křesla |
| Výška sedáku: 47.0 cm | 47.0 cm — Otočná křesla |