Idea Dvoulůžko TORINO 180x200 bílý lak
Výrobce: Idea
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 4 999 Kč
Prostorné dvoulůžko TORINO v rozměru 180 × 200 cm si zajisté oblíbíte. Dvoulůžko je vyrobeno z masivu borovice a je lakováno krásným bílým lakem. Dvoulůžko zdobí vyšší čelo a pevné nohy, takže vám... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 4 999 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Prostorné dvoulůžko TORINO v rozměru 180 × 200 cm si zajisté oblíbíte. Dvoulůžko je vyrobeno z masivu borovice a je lakováno krásným bílým lakem. Dvoulůžko zdobí vyšší čelo a pevné nohy, takže vám poskytne maximální pohodlí při odpočinku i četbě.
193 × 209 × 80 (š × h × v)
materiál masiv borovice
barevné provedení bílý lak - struktura dřeva je viditelná
výška čela 80 cm
výška sedu 38 cm
bez roštu a matrace
minimální doporučená výška matrace 15 cm
doporučený rozměr matrace 180 × 200 cm nebo 2 kusy 90 × 200 cm
doporučená nosnost do 120 kg na osobu
Bílé dvoulůžko TORINO si bude dobře rozumět s dalším nábytkem TORINO bílý lak. Zařiďte si celou ložnici tímto nábytkem, pokoj bude působit čistě a vzdušně.
Dodávané v demontu.
Parametry
| Materiál | dřevěné |
|---|---|
| Materiál rámu postele | Masiv |
| Barva | bílé |
| Požadované vlastnosti | bez úložného prostoru |
| Rozměr | 200x180 |
| Výška | 80 cm |
| Celková šířka | 193 cm |
| Šířka | 193 cm |
| Hloubka | 209 cm |
| Nosnost | osoba 120 kg |
| Hmotnost | 21 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dvoulůžkové |
|---|---|
| Výrobce: Idea | Idea — Dvoulůžkové |
| Barva: bílé | bílé — Dvoulůžkové |
| Celková šířka: 193 cm | 193 cm — Dvoulůžkové |
| Hloubka: 209 cm | 209 cm — Dvoulůžkové |
| Hmotnost: 21 kg | 21 kg — Dvoulůžkové |
| Materiál: dřevěné | dřevěné — Dvoulůžkové |
| Materiál rámu postele: Masiv | Masiv — Dvoulůžkové |
| Nosnost: osoba 120 kg | osoba 120 kg — Dvoulůžkové |
| Požadované vlastnosti: bez úložného prostoru | bez úložného prostoru — Dvoulůžkové |
| Rozměr: 200x180 | 200x180 — Dvoulůžkové |
| Šířka: 193 cm | 193 cm — Dvoulůžkové |
| Výška: 80 cm | 80 cm — Dvoulůžkové |