House 5 Postel AVENA 160 tm. šedá
Výrobce: House 5
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 8 999 Kč
Postel Avena je dokonalým spojením moderního designu a každodenní praktičnosti. Její čalouněné čelo s vertikálním prošíváním dodává celé posteli elegantní vzhled a zajišťuje pohodlí při čtení nebo... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 8 999 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Postel Avena je dokonalým spojením moderního designu a každodenní praktičnosti.
Její čalouněné čelo s vertikálním prošíváním dodává celé posteli elegantní vzhled a zajišťuje pohodlí při čtení nebo odpočinku. Díky výklopnému lamelovému roštu poskytuje postel velkorysý úložný prostor, kam snadno uložíte lůžkoviny, deky nebo sezónní oblečení. Kvalitní konstrukce a pevné materiály zaručují dlouhou životnost a stabilitu, zatímco sametový potah v šedém odstínu vnese do ložnice pocit útulnosti a stylu.
úložný prostor
ocelový rám s hydraulickým zvedáním
překližka s pěnovou výplní
Avena je ideální volbou pro každého, kdo hledá elegantní postel s chytrým řešením úložného prostoru.
Dodávané v demontu.
Parametry
| Materiál | látka |
|---|---|
| Barva | Tmavě šedá |
| Požadované vlastnosti | Ano |
| Rozměr | 200x160 |
| Vlastnosti | S roštem |
| Výška | 30 cm |
| Celková šířka | 170 cm |
| Šířka | 170 cm |
| Hloubka | 214 cm |
| Nosnost | 250 kg |
| Hmotnost | 43 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Čalouněné |
|---|---|
| Výrobce: House 5 | House 5 — Čalouněné |
| Barva: Tmavě šedá | Tmavě šedá — Čalouněné |
| Celková šířka: 170 cm | 170 cm — Čalouněné |
| Hloubka: 214 cm | 214 cm — Čalouněné |
| Hmotnost: 43 kg | 43 kg — Čalouněné |
| Materiál: látka | látka — Čalouněné |
| Nosnost: 250 kg | 250 kg — Čalouněné |
| Požadované vlastnosti: Ano | Ano — Čalouněné |
| Rozměr: 200x160 | 200x160 — Čalouněné |
| Šířka: 170 cm | 170 cm — Čalouněné |
| Vlastnosti: S roštem | S roštem — Čalouněné |
| Výška: 30 cm | 30 cm — Čalouněné |