House 5 Postel TEDDY 180 bílá
Výrobce: House 5
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 9 999 Kč
Postel Teddy kombinuje moderní design, maximální komfort a praktické využití prostoru. Díky výklopnému lamelovému roštu nabízí velkorysý úložný prostor, ideální pro ložní prádlo, deky nebo sezónní... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 9 999 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Postel Teddy kombinuje moderní design, maximální komfort a praktické využití prostoru. Díky výklopnému lamelovému roštu nabízí velkorysý úložný prostor, ideální pro ložní prádlo, deky nebo sezónní věci.
Čalouněná moderní příjemnou látkou buklé, která vytváří útulnou atmosféru a poskytuje pohodlí. Elegantní bílá barva se snadno kombinuje s jakýmkoliv stylem interiéru – od moderního po skandinávský.
Tato postel je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají spojení krásy, funkčnosti a praktičnosti.
Dodávané v demontu.
Parametry
| Materiál | látka |
|---|---|
| Barva | bílé |
| Požadované vlastnosti | Ano |
| Rozměr | 200x180 |
| Vlastnosti | S roštem |
| Výška | 30 cm |
| Celková šířka | 190 cm |
| Šířka | 190 cm |
| Hloubka | 214 cm |
| Nosnost | na osobu 120 kg |
| Hmotnost | 48 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Čalouněné |
|---|---|
| Výrobce: House 5 | House 5 — Čalouněné |
| Barva: bílé | bílé — Čalouněné |
| Celková šířka: 190 cm | 190 cm — Čalouněné |
| Hloubka: 214 cm | 214 cm — Čalouněné |
| Hmotnost: 48 kg | 48 kg — Čalouněné |
| Materiál: látka | látka — Čalouněné |
| Nosnost: na osobu 120 kg | na osobu 120 kg — Čalouněné |
| Požadované vlastnosti: Ano | Ano — Čalouněné |
| Rozměr: 200x180 | 200x180 — Čalouněné |
| Šířka: 190 cm | 190 cm — Čalouněné |
| Vlastnosti: S roštem | S roštem — Čalouněné |
| Výška: 30 cm | 30 cm — Čalouněné |