House 5 Jídelní židle LOREN hnědá/krémová
Výrobce: House 5
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 799 Kč
Jídelna, magické místo, kde se schází celá rodina. Stolování jako takové v nás vyvolává příjemný pocit, který dotváří správná jídelní židle a tou je určitě stylová židle LOREN, kterou charakterizuje... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 1 799 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Jídelna, magické místo, kde se schází celá rodina. Stolování jako takové v nás vyvolává příjemný pocit, který dotváří správná jídelní židle a tou je určitě stylová židle LOREN, kterou charakterizuje hned několik výjimečných charakteristik.
Je otočnou židlí, dokáže se tedy otočit v 180 stupňovém úhlu. Vyniká svojí černou konstrukcí, která je v kontrastu s pohodlným, měkkým čalouněním.
rozměry (ŠxHxV): 63x61x91 cm
materiál: látka/kov
nosnost: 120 kg
otočná 180 stupňů
dodáváno v demontu
Pokud hledáte židli, o které si myslíte, že se hodí do vaší jídelny a chcete na ní příjemně sedět i dlouhé hodiny. Tak jedině LOREN.
Parametry
| Materiál | kovové |
|---|---|
| Styl | Moderní |
| Barva | Hnědá | Béžová |
| Materiál sedáku | látkové |
| Materiál rámu židle | Kov |
| Výška | 68 cm |
| Celková šířka | 54 cm |
| Šířka | 54 cm |
| Hloubka | 55 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Hmotnost | 8.4 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Otočná křesla |
|---|---|
| Výrobce: House 5 | House 5 — Otočná křesla |
| Barva: Hnědá | Béžová | Hnědá | Béžová — Otočná křesla |
| Celková šířka: 54 cm | 54 cm — Otočná křesla |
| Hloubka: 55 cm | 55 cm — Otočná křesla |
| Hmotnost: 8.4 kg | 8.4 kg — Otočná křesla |
| Materiál: kovové | kovové — Otočná křesla |
| Materiál rámu židle: Kov | Kov — Otočná křesla |
| Materiál sedáku: látkové | látkové — Otočná křesla |
| Nosnost: 120 kg | 120 kg — Otočná křesla |
| Šířka: 54 cm | 54 cm — Otočná křesla |
| Styl: Moderní | Moderní — Otočná křesla |
| Výška: 68 cm | 68 cm — Otočná křesla |