Halmar Otočné křeslo K498 béžové
Výrobce: Halmar
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 590 Kč
Křeslo K498 přináší kombinaci designové elegance a praktických funkcí. Příjemná béžová látka boucle a stabilní nohy z práškově lakované oceli přidávají křeslu K498 šmrnc a kvalitu. Hlavní funkcí... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 2 590 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Křeslo K498 přináší kombinaci designové elegance a praktických funkcí.
Příjemná béžová látka boucle a stabilní nohy z práškově lakované oceli přidávají křeslu K498 šmrnc a kvalitu.
Hlavní funkcí tohoto křesla je rotační mechanismus, který umožňuje plynulé otáčení o 180 stupňů. Díky tomu můžete snadno změnit směr pohledu nebo se zapojit do rozhovoru v místnosti, aniž byste museli přemisťovat samotné křeslo.
Křeslo K498 je nejen vizuálně zajímavé, ale také velmi pohodlné. Hodí se jak ke tradičnímu, tak i k modernímu stolu, či jako kancelářské.
Dodávané v demontu.
Parametry
| Materiál | kovové |
|---|---|
| Barva | Béžová |
| Materiál sedáku | látkové |
| Materiál rámu židle | Kov |
| Výška | 90 cm |
| Výška sedáku | 46 cm |
| Celková šířka | 64 cm |
| Šířka | 64 cm |
| Hloubka | 63 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Hmotnost | 13.5 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Polokřesla (židle s područkami) |
|---|---|
| Výrobce: Halmar | Halmar — Polokřesla (židle s područkami) |
| Barva: Béžová | Béžová — Polokřesla (židle s područkami) |
| Celková šířka: 64 cm | 64 cm — Polokřesla (židle s područkami) |
| Hloubka: 63 cm | 63 cm — Polokřesla (židle s područkami) |
| Hmotnost: 13.5 kg | 13.5 kg — Polokřesla (židle s područkami) |
| Materiál: kovové | kovové — Polokřesla (židle s područkami) |
| Materiál rámu židle: Kov | Kov — Polokřesla (židle s područkami) |
| Materiál sedáku: látkové | látkové — Polokřesla (židle s područkami) |
| Nosnost: 120 kg | 120 kg — Polokřesla (židle s područkami) |
| Šířka: 64 cm | 64 cm — Polokřesla (židle s područkami) |
| Výška: 90 cm | 90 cm — Polokřesla (židle s područkami) |
| Výška sedáku: 46 cm | 46 cm — Polokřesla (židle s područkami) |