Jídelní křesílko TALON – kov, sametová látka, více barev šedá
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 1 971 Kč
Jídelní křesílko TALON je vyrobeno v moderním designu. Skvěle se hodí do každé jídelny či obývací místnosti. Pevná a stabilní konstrukce je tvořena z kovu v černém odstínu. Křeslo má čalouněný sedák... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kupzidle.cz Nejlevnější | Skladem | 1 971 Kč | Do obchodu |
| atan.cz | Skladem | 1 971 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Jídelní křesílko TALON je vyrobeno v moderním designu. Skvěle se hodí do každé jídelny či obývací místnosti. Pevná a stabilní konstrukce je tvořena z kovu v černém odstínu. Křeslo má čalouněný sedák i opěrák příjemnou sametovou látkou ve více barvách. Vnitřní část opěradla společně se sedákem jsou prošívané v elegantním stylu. Nosnost je 110 kg.
Rozměry:
- šířka 56 cm
- hloubka 65 cm
- výška 81 cm
- výška sedu 51 cm
Materiál:
- sametová tkanina
- ocel s práškovým nástřikem
Dodáváme v demontu.
Parametry
| Nosnost | 110 kg |
|---|---|
| Úroveň | Střední třída |
| TALON | šedá |
| Hmotnost | 7.5 kg |
| Materiál | kovové |
| Styl | Glamour |
| Barva | Šedá |
| Materiál sedáku | látkové |
| Materiál rámu židle | Kov |
| Výška | 87 cm |
| Výška sedáku | 50 cm |
| Celková šířka | 61 cm |
| Šířka | 61 cm |
| Hloubka | 61 cm |
| Rozměr | 58x87x60 cm |