Autronic Otočná jídelní židle DCH-W1117 CRM2
Výrobce: Autronic
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 990 Kč
Otočná jídelní židle DCH-W1117 CRM2, krémová látka, černý kov, otočný mechanismus 90°/90° (L/P) - funkce reset rozměry: 64 x 59 x 89 cm výška sedu: 52 cm šířka sedu: 46 cm rozměr nohy: 3 cm výška... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 1 990 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Otočná jídelní židle DCH-W1117 CRM2, krémová látka, černý kov, otočný mechanismus 90°/90° (L/P) - funkce reset
rozměry: 64 x 59 x 89 cm
výška sedu: 52 cm
šířka sedu: 46 cm
rozměr nohy: 3 cm
výška područek: 68 cm
martindale (ot.): 30 000
nosnost: 130 kg
otočná P90°+ L90° s vratným mechanismem
Dodáváno v demontu.
Hledáte ideálního společníka, který by vkusně doplnil vaši domácnost? Otočná židle DCH-W1117 je tu, stačí jen doplnit vhodným stolem z naší široké nabídky.
Parametry
| Materiál | kovové |
|---|---|
| Styl | Moderní |
| Barva | Krémová |
| Materiál sedáku | látkové |
| Materiál rámu židle | Kov |
| Výška | 89 cm |
| Výška sedáku | 52 cm |
| Celková šířka | 64 cm |
| Šířka | 64 cm |
| Hloubka | 59 cm |
| Nosnost | 130 kg |
| Rozměr | 65x89x63 cm |
| Hmotnost | 12.25 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Polokřesla (židle s područkami) |
|---|---|
| Výrobce: Autronic | Autronic — Polokřesla (židle s područkami) |
| Barva: Krémová | Krémová — Polokřesla (židle s područkami) |
| Celková šířka: 64 cm | 64 cm — Polokřesla (židle s područkami) |
| Hloubka: 59 cm | 59 cm — Polokřesla (židle s područkami) |
| Hmotnost: 12.25 kg | 12.25 kg — Polokřesla (židle s područkami) |
| Materiál: kovové | kovové — Polokřesla (židle s područkami) |
| Materiál rámu židle: Kov | Kov — Polokřesla (židle s područkami) |
| Materiál sedáku: látkové | látkové — Polokřesla (židle s područkami) |
| Nosnost: 130 kg | 130 kg — Polokřesla (židle s područkami) |
| Rozměr: 65x89x63 cm | 65x89x63 cm — Polokřesla (židle s područkami) |
| Šířka: 64 cm | 64 cm — Polokřesla (židle s područkami) |
| Styl: Moderní | Moderní — Polokřesla (židle s područkami) |
| Výška: 89 cm | 89 cm — Polokřesla (židle s područkami) |
| Výška sedáku: 52 cm | 52 cm — Polokřesla (židle s područkami) |