Jídelní křeslo APOLLO — masiv, plast, ekokůže, buk / šedá Autronic
Výrobce: Autronic
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 770 Kč
Jídelní židle APOLLO zapadne do moderně zařízených kuchyní a jídelen, kde zajistí to správné posezení při každém jídle. Pohodlí zajišťuje polstrovaný sedák potažený příjemnou eko kůží, která je... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kupzidle.cz Nejlevnější | Skladem | 770 Kč | Do obchodu |
| atan.cz | Skladem | 770 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Jídelní židle APOLLO zapadne do moderně zařízených kuchyní a jídelen, kde zajistí to správné posezení při každém jídle. Pohodlí zajišťuje polstrovaný sedák potažený příjemnou eko kůží, která je snadná na údržbu. Skořepina je pak vyrobena z odolného plastu a disponuje praktickými područkami pro maximální komfort. Křesílko pevně stojí na čtyřnohé podnoži z masivního bukového dřeva v přírodní barvě. Nosnost jídelní židle činí 120 kg.
Rozměry
Šířka 61 cm
Hloubka 61 cm
Výška 81 cm
Výška sedu 47 cm
Šířka sedu 45 cm
Hloubka sedu 43 cm
Parametry
| Nosnost | 120.00 kg |
|---|---|
| Výška (cm) | 81 cm |
| Šířka | 61.00 cm |
| Hloubka | 61.00 cm |
| Výška | 81.00 cm |
| Barva | Šedá |
| Úroveň | Osvědčená lidovka |
| Hmotnost | 5.5 kg |
| Materiál | dřevěné | plastové |
| Styl | Minimalistický |
| Materiál sedáku | koženka | plastové |
| Výška sedáku | 47 cm |
| Celková šířka | 61 cm |
| Rozměr | 61x81x61 cm |