Halmar Otočné jídelní křeslo K591 - hnědá
Výrobce: Halmar
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 434 Kč
S otočným jídelním křeslem K591 už více nemusíte dělat kompromisy mezi designem a pohodlím. Kombinace dvou struktur látek dává křeslu zajímavý akcent a podtrhuje jeho moderní charakter. Díky funkci... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 2 434 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
S otočným jídelním křeslem K591 už více nemusíte dělat kompromisy mezi designem a pohodlím.
Kombinace dvou struktur látek dává křeslu zajímavý akcent a podtrhuje jeho moderní charakter. Díky funkci otáčení a ergonomicky tvarovanému sedáku si užijete maximální pohodlí při každém stolování.
rozměry: 65/73/94/50 cm
otočné sedadlo o 360 stupňů
materiál: látka/práškově lakovaná ocel
barva: hnědá
rovné nohy (obdélníkový průřez)
nosnost: 100 kg
Křeslo se bez problémů kombinuje s jakýmkoli vybraným stolem a skvěle se hodí do rozmanitých prostor.
Dodávané v demontu.
Parametry
| Materiál | kovové |
|---|---|
| Styl | Moderní |
| Barva | Hnědá |
| Materiál sedáku | látkové |
| Materiál rámu židle | Kov |
| Výška | 94 cm |
| Výška sedáku | 50 cm |
| Celková šířka | 65 cm |
| Šířka | 65 cm |
| Hloubka | 73 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Hmotnost | 10.5 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Otočná křesla |
|---|---|
| Výrobce: Halmar | Halmar — Otočná křesla |
| Barva: Hnědá | Hnědá — Otočná křesla |
| Celková šířka: 65 cm | 65 cm — Otočná křesla |
| Hloubka: 73 cm | 73 cm — Otočná křesla |
| Hmotnost: 10.5 kg | 10.5 kg — Otočná křesla |
| Materiál: kovové | kovové — Otočná křesla |
| Materiál rámu židle: Kov | Kov — Otočná křesla |
| Materiál sedáku: látkové | látkové — Otočná křesla |
| Nosnost: 100 kg | 100 kg — Otočná křesla |
| Šířka: 65 cm | 65 cm — Otočná křesla |
| Styl: Moderní | Moderní — Otočná křesla |
| Výška: 94 cm | 94 cm — Otočná křesla |
| Výška sedáku: 50 cm | 50 cm — Otočná křesla |