Halmar Otočná jídelní židle K542 - béžová
Výrobce: Halmar
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 369 Kč
Elegantní otočná jídelní židle K542 přináší do vaší jídelny pohodlí i styl. rozměry: 58/64/88 cm výška sedu: 46 cm výška područek: 63 cm nosnost: 100 kg otočná 180° materiál: látka - ODIN / práškově... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 2 369 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Elegantní otočná jídelní židle K542 přináší do vaší jídelny pohodlí i styl.
rozměry: 58/64/88 cm
výška sedu: 46 cm
výška područek: 63 cm
nosnost: 100 kg
otočná 180°
materiál: látka - ODIN / práškově lakovaná ocel
barva: béžová ODIN #28
Hledáte ideálního společníka, který by vkusně doplnil vaši domácnost? Otočná židle K542 je tu, stačí jen doplnit vhodným stolem z naší široké nabídky.
Dodáváno v demontu.
Parametry
| Materiál | kovové |
|---|---|
| Styl | Moderní |
| Barva | Béžová |
| Materiál sedáku | látkové |
| Materiál rámu židle | Kov |
| Výška | 88 cm |
| Výška sedáku | 46 cm |
| Celková šířka | 58 cm |
| Šířka | 58 cm |
| Hloubka | 64 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Hmotnost | 10.5 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Otočná křesla |
|---|---|
| Výrobce: Halmar | Halmar — Otočná křesla |
| Barva: Béžová | Béžová — Otočná křesla |
| Celková šířka: 58 cm | 58 cm — Otočná křesla |
| Hloubka: 64 cm | 64 cm — Otočná křesla |
| Hmotnost: 10.5 kg | 10.5 kg — Otočná křesla |
| Materiál: kovové | kovové — Otočná křesla |
| Materiál rámu židle: Kov | Kov — Otočná křesla |
| Materiál sedáku: látkové | látkové — Otočná křesla |
| Nosnost: 100 kg | 100 kg — Otočná křesla |
| Šířka: 58 cm | 58 cm — Otočná křesla |
| Styl: Moderní | Moderní — Otočná křesla |
| Výška: 88 cm | 88 cm — Otočná křesla |
| Výška sedáku: 46 cm | 46 cm — Otočná křesla |