Halmar Otočná jídelní židle K536 - béžová
Výrobce: Halmar
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 984 Kč
Elegantní otočná jídelní židle K536 přináší do vaší jídelny pohodlí i styl. rozměry: 62/68/85 cm výška sedu: 52 cm výška područek: 63 cm nosnost: 110 kg otočná 360° materiál: látka - VARDO /... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 1 984 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Elegantní otočná jídelní židle K536 přináší do vaší jídelny pohodlí i styl.
rozměry: 62/68/85 cm
výška sedu: 52 cm
výška područek: 63 cm
nosnost: 110 kg
otočná 360°
materiál: látka - VARDO / práškově lakovaná ocel
barva: béžová VARDO #28
rovné nohy (obdélníkový průřez)
Hledáte ideálního společníka, který by vkusně doplnil vaši domácnost? Otočná židle K536 je tu, stačí jen doplnit vhodným stolem z naší široké nabídky.
Dodáváno v demontu.
Parametry
| Materiál | kovové |
|---|---|
| Styl | Moderní |
| Barva | Béžová |
| Materiál sedáku | látkové |
| Materiál rámu židle | Kov |
| Výška | 85 cm |
| Výška sedáku | 52 cm |
| Celková šířka | 62 cm |
| Šířka | 62 cm |
| Hloubka | 68 cm |
| Nosnost | 110 kg |
| Hmotnost | 10.7 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Otočná křesla |
|---|---|
| Výrobce: Halmar | Halmar — Otočná křesla |
| Barva: Béžová | Béžová — Otočná křesla |
| Celková šířka: 62 cm | 62 cm — Otočná křesla |
| Hloubka: 68 cm | 68 cm — Otočná křesla |
| Hmotnost: 10.7 kg | 10.7 kg — Otočná křesla |
| Materiál: kovové | kovové — Otočná křesla |
| Materiál rámu židle: Kov | Kov — Otočná křesla |
| Materiál sedáku: látkové | látkové — Otočná křesla |
| Nosnost: 110 kg | 110 kg — Otočná křesla |
| Šířka: 62 cm | 62 cm — Otočná křesla |
| Styl: Moderní | Moderní — Otočná křesla |
| Výška: 85 cm | 85 cm — Otočná křesla |
| Výška sedáku: 52 cm | 52 cm — Otočná křesla |