Halmar Otočná jídelní židle K533 - cappuccino
Výrobce: Halmar
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 231 Kč
Moderní jídelní židle K533 v příjemné barvě s elegantním prošitím opěrky, přináší do prostoru nejen stylový design, ale také výjimečnou funkčnost. rozměry: 57/60/80/49 cm otočná funkce 180 stupňů... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 2 231 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Moderní jídelní židle K533 v příjemné barvě s elegantním prošitím opěrky, přináší do prostoru nejen stylový design, ale také výjimečnou funkčnost.
rozměry: 57/60/80/49 cm
otočná funkce 180 stupňů
materiál: látka / práškově lakovaná ocel
barva: cappuccino HAVANA#39 / černá
Dodáváno v demontu.
Hledáte ideálního společníka, který by vkusně doplnil vaši domácnost? Otočná židle K494 je tu, stačí jen doplnit vhodným stolem z naší široké nabídky.
Parametry
| Materiál | kovové |
|---|---|
| Styl | Moderní |
| Barva | Capuccino |
| Materiál sedáku | látkové |
| Materiál rámu židle | Kov |
| Výška | 80 cm |
| Výška sedáku | 49 cm |
| Celková šířka | 57 cm |
| Šířka | 57 cm |
| Hloubka | 60 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Hmotnost | 11.3 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Otočná křesla |
|---|---|
| Výrobce: Halmar | Halmar — Otočná křesla |
| Barva: Capuccino | Capuccino — Otočná křesla |
| Celková šířka: 57 cm | 57 cm — Otočná křesla |
| Hloubka: 60 cm | 60 cm — Otočná křesla |
| Hmotnost: 11.3 kg | 11.3 kg — Otočná křesla |
| Materiál: kovové | kovové — Otočná křesla |
| Materiál rámu židle: Kov | Kov — Otočná křesla |
| Materiál sedáku: látkové | látkové — Otočná křesla |
| Nosnost: 100 kg | 100 kg — Otočná křesla |
| Šířka: 57 cm | 57 cm — Otočná křesla |
| Styl: Moderní | Moderní — Otočná křesla |
| Výška: 80 cm | 80 cm — Otočná křesla |
| Výška sedáku: 49 cm | 49 cm — Otočná křesla |