Halmar Jídelní židle s područkami K-336
Výrobce: Halmar
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 627 Kč
Zajímavé a originální křesílko je vyrobeno v kombinaci ratanu v přírodní a tmavě hnědé barvě a kovové podnože z práškované ocele. Díky nadčasovému designu se hodí jak do kuchyní, jídelen, obývacích... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 2 627 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Zajímavé a originální křesílko je vyrobeno v kombinaci ratanu v přírodní a tmavě hnědé barvě a kovové podnože z práškované ocele.
Díky nadčasovému designu se hodí jak do kuchyní, jídelen, obývacích pokojů či zimní zahrady.
Dodáváno v demontu.
Parametry
| Materiál | kovové | ratanové |
|---|---|
| Barva | Hnědá | Přírodní |
| Materiál sedáku | ratan |
| Materiál rámu židle | Kov |
| Výška | 89 cm |
| Výška sedáku | 48 cm |
| Celková šířka | 64 cm |
| Šířka | 64 cm |
| Hloubka | 64 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Hmotnost | 8 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Polokřesla (židle s područkami) |
|---|---|
| Výrobce: Halmar | Halmar — Polokřesla (židle s područkami) |
| Barva: Hnědá | Přírodní | Hnědá | Přírodní — Polokřesla (židle s područkami) |
| Celková šířka: 64 cm | 64 cm — Polokřesla (židle s područkami) |
| Hloubka: 64 cm | 64 cm — Polokřesla (židle s područkami) |
| Hmotnost: 8 kg | 8 kg — Polokřesla (židle s područkami) |
| Materiál: kovové | ratanové | kovové | ratanové — Polokřesla (židle s područkami) |
| Materiál rámu židle: Kov | Kov — Polokřesla (židle s područkami) |
| Materiál sedáku: ratan | ratan — Polokřesla (židle s područkami) |
| Nosnost: 100 kg | 100 kg — Polokřesla (židle s područkami) |
| Šířka: 64 cm | 64 cm — Polokřesla (židle s područkami) |
| Výška: 89 cm | 89 cm — Polokřesla (židle s područkami) |
| Výška sedáku: 48 cm | 48 cm — Polokřesla (židle s područkami) |