Falco Postel Paloma 180x200 žlutá
Výrobce: Falco
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 14 590 Kč
Postel Paloma se pyšní pečlivým zpracováním s osobitým designem. Tato postel Vám poskytne příjemnou oázu pro odpočinek a ráno budete vstávat příjemně odpočinutí a svěží. V ceně postele jsou lamelové... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 14 590 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Postel Paloma se pyšní pečlivým zpracováním s osobitým designem. Tato postel Vám poskytne příjemnou oázu pro odpočinek a ráno budete vstávat příjemně odpočinutí a svěží.
V ceně postele jsou lamelové rošty s písty. Rošty mají 28 lamel s možností nastavení tuhosti, mechanickým polohováním hlavy a nohou a popruhem proti přetížení. Postel je také vybavena velkým úložným prostorem, který je přístupný od nohou.
Postel je dodávána bez matrací.
Plocha pro spaní 180x200 cm
Doporučená nosnost 130 kg
Barva Riviera 41
Dodáváno v demontu
Parametry
| Materiál | čalouněné |
|---|---|
| Barva | Žlutá | Hořčicová |
| Požadované vlastnosti | Ano |
| Rozměr | 200x180 |
| Výška | 117 cm |
| Celková šířka | 189 cm |
| Šířka | 189 cm |
| Hloubka | 214 cm |
| Nosnost | 130 kg |
| Hmotnost | 124 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dvoulůžkové |
|---|---|
| Výrobce: Falco | Falco — Dvoulůžkové |
| Barva: Žlutá | Hořčicová | Žlutá | Hořčicová — Dvoulůžkové |
| Celková šířka: 189 cm | 189 cm — Dvoulůžkové |
| Hloubka: 214 cm | 214 cm — Dvoulůžkové |
| Hmotnost: 124 kg | 124 kg — Dvoulůžkové |
| Materiál: čalouněné | čalouněné — Dvoulůžkové |
| Nosnost: 130 kg | 130 kg — Dvoulůžkové |
| Požadované vlastnosti: Ano | Ano — Dvoulůžkové |
| Rozměr: 200x180 | 200x180 — Dvoulůžkové |
| Šířka: 189 cm | 189 cm — Dvoulůžkové |
| Výška: 117 cm | 117 cm — Dvoulůžkové |