Dimenza Pohodlné zahradní lehátko BARCELONA - tmavě hnědé
Výrobce: Dimenza
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 7 390 Kč
Lehátko BARCELONA z hliníkové konstrukce ve tvaru písmene S. Designové zahradní lehátko Barcelona. - vhodné do soukromých zahrad i hotelů a wellness provozoven- konstrukce z hliníku ve tvaru "S"-... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 7 390 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Lehátko BARCELONA z hliníkové konstrukce ve tvaru písmene S. Designové zahradní lehátko Barcelona.
- vhodné do soukromých zahrad i hotelů a wellness provozoven- konstrukce z hliníku ve tvaru "S"- výplet z plochého elegantního PE ratanu tmavě hnědé barvy- součástí je i voděodpudivý béžový potah z polyesteru
Parametry
| Materiál | kovové | plastové |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Výška | 61 cm |
| Celková šířka | 65 cm |
| Šířka | 65 cm |
| Hloubka | 193 cm |
| Hmotnost | 10 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Lehátka |
|---|---|
| Výrobce: Dimenza | Dimenza — Lehátka |
| Barva: hnědá | hnědá — Lehátka |
| Celková šířka: 65 cm | 65 cm — Lehátka |
| Hloubka: 193 cm | 193 cm — Lehátka |
| Hmotnost: 10 kg | 10 kg — Lehátka |
| Materiál: kovové | plastové | kovové | plastové — Lehátka |
| Šířka: 65 cm | 65 cm — Lehátka |
| Výška: 61 cm | 61 cm — Lehátka |
| Záruka: 2 roky | 2 roky — Lehátka |