Čerpadlo oběhové Wilo -Yonos PICO 1.0 25/1-6 230 V 180 mm 4248084
Výrobce: WILO
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 788 Kč
elektronicky regulované, plynulé řízení dle diferenčního tlaku, pro všechna topná a klimatizační zařízení, jednofázové, vestavná délka 180 mm, napětí 230 V , Hmax 6 m
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 3 788 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
elektronicky regulované, plynulé řízení dle diferenčního tlaku, pro všechna topná a klimatizační zařízení, jednofázové, vestavná délka 180 mm, napětí 230 V , Hmax 6 m
Parametry
| čerpaná kapalina | voda |
|---|---|
| energetická účinnost (EEI) | 0,2 |
| jmenovitý tlak | 10 bar |
| kód výrobce | 4248084 |
| krytí | IP X4D |
| materiál oběžného kola | PP-GF40 |
| materiál tělesa čerpadla | litina |
| max. dopravní výška | 6 m |
| max. průtok | 3,6 m3/h |
| měrná jednotka | ks |
| napětí | 230 V |
| příkon | 4 - 40 W |
| rozsah teploty kapaliny | -10 - 95 °C |
| typ | 25/1-6 |
| v balení | 1 |
| velikost připojení | G 6/4" |
| vestavná délka | 180 mm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Čerpadla |
|---|---|
| Výrobce: WILO | WILO — Čerpadla |
| čerpaná kapalina: voda | voda — Čerpadla |
| jmenovitý tlak: 10 bar | 10 bar — Čerpadla |
| krytí: IP X4D | IP X4D — Čerpadla |
| materiál oběžného kola: PP-GF40 | PP-GF40 — Čerpadla |
| materiál tělesa čerpadla: litina | litina — Čerpadla |
| max. dopravní výška: 6 m | 6 m — Čerpadla |
| max. průtok: 3,6 m3/h | 3,6 m3/h — Čerpadla |
| měrná jednotka: ks | ks — Čerpadla |
| napětí: 230 V | 230 V — Čerpadla |
| příkon: 4 - 40 W | 4 - 40 W — Čerpadla |
| rozsah teploty kapaliny: -10 - 95 °C | -10 - 95 °C — Čerpadla |
| typ: 25/1-6 | 25/1-6 — Čerpadla |
| velikost připojení: G 6/4" | G 6/4" — Čerpadla |
| vestavná délka: 180 mm | 180 mm — Čerpadla |