Čerpadlo ponorné Leo LKS-1102SE-1 230 V boční napojení
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 6 566 Kč
k čerpání čisté vody bez abrazivních částic, pro menší zavlažovací systémy, přečerpávání, retenční nádrže, tělo čerpadla vyrobeno z nerezové oceli AISI 304, max. ponor čerpadla 12 m, Hmax 45 m, Qmax... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 6 566 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
k čerpání čisté vody bez abrazivních částic, pro menší zavlažovací systémy, přečerpávání, retenční nádrže, tělo čerpadla vyrobeno z nerezové oceli AISI 304, max. ponor čerpadla 12 m, Hmax 45 m, Qmax 6,0 m3/h
Parametry
| délka kabelu | 15 m |
|---|---|
| kód výrobce | ZB00050518 |
| krytí | IPX8 |
| materiál oběžného kola | noryl |
| materiál tělesa čerpadla | nerezová ocel AISI 304 |
| Max. doporučená hloubka studny | 12 m |
| max. dopravní výška | 45 m |
| max. průtok | 6 m3/h |
| měrná jednotka | ks |
| Min. průměr studny | 183 mm |
| napětí | 230 V |
| příkon | 1,1 kW |
| průměr | 163 mm |
| typ | LKS-1102SE-1 |
| v balení | 1 |
| velikost připojení | G 1" |
| značka | Leo |
Doplňkové informace
| Kategorie | Čerpadla |
|---|---|
| délka kabelu: 15 m | 15 m — Čerpadla |
| kód výrobce: ZB00050518 | ZB00050518 — Čerpadla |
| krytí: IPX8 | IPX8 — Čerpadla |
| materiál oběžného kola: noryl | noryl — Čerpadla |
| materiál tělesa čerpadla: nerezová ocel AISI 304 | nerezová ocel AISI 304 — Čerpadla |
| Max. doporučená hloubka studny: 12 m | 12 m — Čerpadla |
| max. dopravní výška: 45 m | 45 m — Čerpadla |
| max. průtok: 6 m3/h | 6 m3/h — Čerpadla |
| měrná jednotka: ks | ks — Čerpadla |
| Min. průměr studny: 183 mm | 183 mm — Čerpadla |
| napětí: 230 V | 230 V — Čerpadla |
| příkon: 1,1 kW | 1,1 kW — Čerpadla |
| průměr: 163 mm | 163 mm — Čerpadla |
| typ: LKS-1102SE-1 | LKS-1102SE-1 — Čerpadla |
| velikost připojení: G 1" | G 1" — Čerpadla |
| značka: Leo | Leo — Čerpadla |