Čerpadlo cirkulační Wilo-Star-Z NOVA A, 230 V
Výrobce: WILO
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 167 Kč
Mokroběžné oběhové čerpadlo na pitnou vodu s kulovým uzavíracím ventilem a zpětnou klapkou
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 3 167 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Mokroběžné oběhové čerpadlo na pitnou vodu s kulovým uzavíracím ventilem a zpětnou klapkou
Parametry
| kód výrobce | 4132761 |
|---|---|
| krytí | IP42 |
| materiál oběžného kola | PPE/PS-GF30 |
| max. dopravní výška | 1 m |
| max. provozní tlak | 10 bar |
| měrná jednotka | ks |
| napětí | 230 V |
| provozní teplota | 2 - 40 °C |
| rozsah teploty kapaliny | 2 - 95 °C |
| v balení | 1 |
| vestavná délka | 138 mm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Čerpadla |
|---|---|
| Výrobce: WILO | WILO — Čerpadla |
| krytí: IP42 | IP42 — Čerpadla |
| materiál oběžného kola: PPE/PS-GF30 | PPE/PS-GF30 — Čerpadla |
| max. dopravní výška: 1 m | 1 m — Čerpadla |
| max. provozní tlak: 10 bar | 10 bar — Čerpadla |
| měrná jednotka: ks | ks — Čerpadla |
| napětí: 230 V | 230 V — Čerpadla |
| provozní teplota: 2 - 40 °C | 2 - 40 °C — Čerpadla |
| rozsah teploty kapaliny: 2 - 95 °C | 2 - 95 °C — Čerpadla |
| vestavná délka: 138 mm | 138 mm — Čerpadla |