Čerpadlo oběhové Wilo Yonos MAXO 30/0,5-10 230 V 180 mm 2120643
Výrobce: WILO
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 15 506 Kč
Mokroběžné oběhové čerpadlo pro topení nebo chlazení. Obsahuje elektronicky komutovaný úsporný motor a režimy řízení pro podlahové a radiátorové vytápění. Spojení těchto vlastností znamená úsporu až... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 15 506 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Mokroběžné oběhové čerpadlo pro topení nebo chlazení. Obsahuje elektronicky komutovaný úsporný motor a režimy řízení pro podlahové a radiátorové vytápění. Spojení těchto vlastností znamená úsporu až 80 % ve srovnání s 3otáčkovými čerpadly.
Parametry
| energetická účinnost (EEI) | 0,2 |
|---|---|
| kód výrobce | 2120643 |
| krytí | IPX4D |
| materiál oběžného kola | PPE/PS-GF30 |
| materiál tělesa čerpadla | EN-GJL-200 |
| max. dopravní výška | 10 m |
| max. provozní tlak | 10 bar |
| max. průtok | 8,8 m3/h |
| měrná jednotka | ks |
| napětí | 230 V |
| provozní teplota | – 20 – 40 °C |
| rozsah teploty kapaliny | –20 – 110 °C |
| typ | 30/0,5-10 |
| v balení | 1 |
| velikost připojení | G 2" |
| vestavná délka | 180 mm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Čerpadla |
|---|---|
| Výrobce: WILO | WILO — Čerpadla |
| krytí: IPX4D | IPX4D — Čerpadla |
| materiál oběžného kola: PPE/PS-GF30 | PPE/PS-GF30 — Čerpadla |
| materiál tělesa čerpadla: EN-GJL-200 | EN-GJL-200 — Čerpadla |
| max. dopravní výška: 10 m | 10 m — Čerpadla |
| max. provozní tlak: 10 bar | 10 bar — Čerpadla |
| max. průtok: 8,8 m3/h | 8,8 m3/h — Čerpadla |
| měrná jednotka: ks | ks — Čerpadla |
| napětí: 230 V | 230 V — Čerpadla |
| provozní teplota: – 20 – 40 °C | – 20 – 40 °C — Čerpadla |
| rozsah teploty kapaliny: –20 – 110 °C | –20 – 110 °C — Čerpadla |
| typ: 30/0,5-10 | 30/0,5-10 — Čerpadla |
| velikost připojení: G 2" | G 2" — Čerpadla |
| vestavná délka: 180 mm | 180 mm — Čerpadla |