BRW Postel HOLTEN LOZ/180, bílá/dub woltan/bílý lesk
Výrobce: BRW
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 6 128 Kč
Máte rádi minimalistický nábytek v klasickém provedení? Pak je postel Holten přesně to, co hledáte. Kolekce nábytku HOLTEN nabízí výrazný, masivní dřevěný povrch s kombinací bílého lesku na předních... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 6 128 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Máte rádi minimalistický nábytek v klasickém provedení?
Pak je postel Holten přesně to, co hledáte. Kolekce nábytku HOLTEN nabízí výrazný, masivní dřevěný povrch s kombinací bílého lesku na předních plochách každého prvku, který dodává módní vzhled, který umožňuje moderní uspořádání interiéru.
Součástí postele není rošt ani matrace.
Určeno pro matrace o velikosti 180 cm. Postel dodáváme v demontu.
Parametry
| Materiál | dřevěné |
|---|---|
| Barva | bílé | dekor dub |
| Požadované vlastnosti | bez úložného prostoru |
| Rozměr | 200x180 |
| Typ | Dvoulůžko |
| Výška | 100,5 cm |
| Celková šířka | 189 cm |
| Šířka | 189 cm |
| Hmotnost | 51.2 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dvoulůžkové |
|---|---|
| Výrobce: BRW | BRW — Dvoulůžkové |
| Barva: bílé | dekor dub | bílé | dekor dub — Dvoulůžkové |
| Celková šířka: 189 cm | 189 cm — Dvoulůžkové |
| Hmotnost: 51.2 kg | 51.2 kg — Dvoulůžkové |
| Materiál: dřevěné | dřevěné — Dvoulůžkové |
| Požadované vlastnosti: bez úložného prostoru | bez úložného prostoru — Dvoulůžkové |
| Rozměr: 200x180 | 200x180 — Dvoulůžkové |
| Šířka: 189 cm | 189 cm — Dvoulůžkové |
| Typ: Dvoulůžko | Dvoulůžko — Dvoulůžkové |
| Výška: 100,5 cm | 100,5 cm — Dvoulůžkové |