Bruska úhlová Hilti AG 230-20D + 10× kotouč + brašna
Výrobce: HILTI
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 6 499 Kč
příkon 2 000 W, napětí 230 V, 6 500 otáček/min, průměr kotouče 230 mm, upínací systém M14, hloubka řezu 68 mm, hmotnost 5,3 kg, boční rukojeť, příruba, kryt, 10× kotouč AC-D SP, brašna Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 6 499 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
příkon 2 000 W, napětí 230 V, 6 500 otáček/min, průměr kotouče 230 mm, upínací systém M14, hloubka řezu 68 mm, hmotnost 5,3 kg, boční rukojeť, příruba, kryt, 10× kotouč AC-D SP, brašna
Parametry
| akustický tlak | 94 dB(A) |
|---|---|
| akustický výkon | 105 dB(A) |
| hloubka řezu (90 °) | 68 mm |
| hmotnost | 5,3 kg |
| měrná jednotka | ks |
| napětí | 230 V |
| nepřesnost K | 3 dB(A) |
| otáčky | 6500 otáček/min |
| příkon | 2000 W |
| průměr kotouče | 230 mm |
| upínací systém | M14 |
| v balení | 1 |
| vibrace | 6,2 m/s2 |
Doplňkové informace
| Kategorie | Brusky |
|---|---|
| Výrobce: HILTI | HILTI — Brusky |
| akustický tlak: 94 dB(A) | 94 dB(A) — Brusky |
| akustický výkon: 105 dB(A) | 105 dB(A) — Brusky |
| hloubka řezu (90 °): 68 mm | 68 mm — Brusky |
| hmotnost: 5,3 kg | 5,3 kg — Brusky |
| měrná jednotka: ks | ks — Brusky |
| napětí: 230 V | 230 V — Brusky |
| nepřesnost K: 3 dB(A) | 3 dB(A) — Brusky |
| otáčky: 6500 otáček/min | 6500 otáček/min — Brusky |
| příkon: 2000 W | 2000 W — Brusky |
| průměr kotouče: 230 mm | 230 mm — Brusky |
| upínací systém: M14 | M14 — Brusky |
| vibrace: 6,2 m/s2 | 6,2 m/s2 — Brusky |