Bruska úhlová Einhell TE-AG 230/2000
Výrobce: Einhell
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 965 Kč
příkon 2 000 W, napětí 230 V, 6 500 otáček/min, upínací systém M14, průměr kotouče 230 mm, 140×160×540 mm, hmotnost 5,4 kg, bez kotouče
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 1 965 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
příkon 2 000 W, napětí 230 V, 6 500 otáček/min, upínací systém M14, průměr kotouče 230 mm, 140×160×540 mm, hmotnost 5,4 kg, bez kotouče
Parametry
| délka | 540 mm |
|---|---|
| hmotnost | 5,4 kg |
| měrná jednotka | ks |
| napětí | 230 V |
| otáčky | 6500 otáček/min |
| příkon | 2000 W |
| průměr kotouče | 230 mm |
| šířka | 140 mm |
| upínací systém | M14 |
| v balení | 1 |
| výška | 160 mm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Brusky |
|---|---|
| Výrobce: Einhell | Einhell — Brusky |
| délka: 540 mm | 540 mm — Brusky |
| hmotnost: 5,4 kg | 5,4 kg — Brusky |
| měrná jednotka: ks | ks — Brusky |
| napětí: 230 V | 230 V — Brusky |
| otáčky: 6500 otáček/min | 6500 otáček/min — Brusky |
| příkon: 2000 W | 2000 W — Brusky |
| průměr kotouče: 230 mm | 230 mm — Brusky |
| šířka: 140 mm | 140 mm — Brusky |
| upínací systém: M14 | M14 — Brusky |
| výška: 160 mm | 160 mm — Brusky |