Bruska na stěny a stropy Storch Spider 2800 L
Výrobce: STORCH
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 19 090 Kč
k broušení stěrek, SDK desek nebo polystyrenu, výkon 450 W, napětí 230 V, 1 000–1 600 otáček/min, průměr kotouče 225 mm, délka 1 430 mm, hmotnost 2,86 kg, přepravní taška
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 19 090 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
k broušení stěrek, SDK desek nebo polystyrenu, výkon 450 W, napětí 230 V, 1 000–1 600 otáček/min, průměr kotouče 225 mm, délka 1 430 mm, hmotnost 2,86 kg, přepravní taška
Parametry
| délka | 1430 mm |
|---|---|
| délka kabelu | 4 m |
| hmotnost | 2,86 kg |
| měrná jednotka | ks |
| napětí | 230 V |
| otáčky | 1000–1600 otáček/min |
| průměr kotouče | 225 mm |
| v balení | 1 |
| výkon | 450 W |
Doplňkové informace
| Kategorie | Brusky |
|---|---|
| Výrobce: STORCH | STORCH — Brusky |
| délka: 1430 mm | 1430 mm — Brusky |
| délka kabelu: 4 m | 4 m — Brusky |
| hmotnost: 2,86 kg | 2,86 kg — Brusky |
| měrná jednotka: ks | ks — Brusky |
| napětí: 230 V | 230 V — Brusky |
| otáčky: 1000–1600 otáček/min | 1000–1600 otáček/min — Brusky |
| průměr kotouče: 225 mm | 225 mm — Brusky |
| výkon: 450 W | 450 W — Brusky |