Axin Trading Polstr na křeslo z umělého ratanu - šedý melír
Výrobce: Axin Trading
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 569 Kč
Univerzální polstr na křeslo z umělého ratanu nebo na plastová křesla imitující umělý ratan. Polstr se skládá ze sedáku a opěrky. Velikost sedáku je 58x58 cm Velikost opěrky je 58x40 cm Tloušťka... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 569 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Univerzální polstr na křeslo z umělého ratanu nebo na plastová křesla imitující umělý ratan.
Polstr se skládá ze sedáku a opěrky.
Velikost sedáku je 58x58 cm
Velikost opěrky je 58x40 cm
Tloušťka polstru je přibližně 9 cm/ ručně plněno
Pro výrobu polstru je použita kvalitní látka a standardem je vysoká kvalita zpracování.
Polstr je vyrobený je v České republice z kvalitní látky a vyznačuje se vysokou kvalitou zpracování.
Parametry
| Barva | šedá |
|---|---|
| Výška | 9 cm |
| Celková šířka | 58 cm |
| Šířka | 58 cm |
| Hmotnost | 1 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Nízká křesla |
|---|---|
| Výrobce: Axin Trading | Axin Trading — Nízká křesla |
| Barva: šedá | šedá — Nízká křesla |
| Celková šířka: 58 cm | 58 cm — Nízká křesla |
| Hmotnost: 1 kg | 1 kg — Nízká křesla |
| Šířka: 58 cm | 58 cm — Nízká křesla |
| Výška: 9 cm | 9 cm — Nízká křesla |