Axin Trading Polstr křeslo nízké - oranžový list
Výrobce: Axin Trading
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 367 Kč
Univerzální samostatný polstr na dřevěné zahradní křeslo s nízkým opěradlem. Šířka polstru je 50 cm. Celková délka polstru je 95 cm. Tloušťka polstru je 5 cm. Polstr je prošitý v místě dělení na... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 367 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Univerzální samostatný polstr na dřevěné zahradní křeslo s nízkým opěradlem.
Šířka polstru je 50 cm.
Celková délka polstru je 95 cm.
Tloušťka polstru je 5 cm.
Polstr je prošitý v místě dělení na sedací a opěradlovou část.
Hloubka sedací části je 47 cm, výška opěradlové části je 48 cm.
Polstr je plněný polyesterovým rounem.
Polstr je vyrobený je v České republice z kvalitní látky a vyznačuje se vysokou kvalitou zpracování.
Parametry
| Barva | šedá |
|---|---|
| Výška | 5 cm |
| Celková šířka | 50 cm |
| Šířka | 50 cm |
| Hloubka | 95 cm |
| Hmotnost | 1 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Nízká křesla |
|---|---|
| Výrobce: Axin Trading | Axin Trading — Nízká křesla |
| Barva: šedá | šedá — Nízká křesla |
| Celková šířka: 50 cm | 50 cm — Nízká křesla |
| Hloubka: 95 cm | 95 cm — Nízká křesla |
| Hmotnost: 1 kg | 1 kg — Nízká křesla |
| Šířka: 50 cm | 50 cm — Nízká křesla |
| Výška: 5 cm | 5 cm — Nízká křesla |