Axin Trading Polstr na křeslo s nízkým opěradlem - oranžový melír
Výrobce: Axin Trading
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 546 Kč
Univerzální samostatný polstr na dřevěné zahradní křeslo s nízkým opěradlem. Šířka polstru je 56 cm. Celková délka polstru je 95 cm. Polstr je prošitý v místě dělení na sedací a opěradlovou část.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 546 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Univerzální samostatný polstr na dřevěné zahradní křeslo s nízkým opěradlem.
Šířka polstru je 56 cm.
Celková délka polstru je 95 cm.
Polstr je prošitý v místě dělení na sedací a opěradlovou část.
Hloubka sedací části je 47 cm, výška opěradlové části je 48 cm.
Polstr je plněný drceným molitanem.
Polstr je vyrobený je v České republice z kvalitní látky a vyznačuje se vysokou kvalitou zpracování.
Parametry
| Barva | oranžová |
|---|---|
| Celková šířka | 56 cm |
| Šířka | 56 cm |
| Hloubka | 95 cm |
| Hmotnost | 1 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Nízká křesla |
|---|---|
| Výrobce: Axin Trading | Axin Trading — Nízká křesla |
| Barva: oranžová | oranžová — Nízká křesla |
| Celková šířka: 56 cm | 56 cm — Nízká křesla |
| Hloubka: 95 cm | 95 cm — Nízká křesla |
| Hmotnost: 1 kg | 1 kg — Nízká křesla |
| Šířka: 56 cm | 56 cm — Nízká křesla |