Axin Trading Polstr na křeslo z tahokovu UNI - žlutý melír
Výrobce: Axin Trading
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 424 Kč
Samostatný polstr na zahradní křeslo z tahokovu. Polstr je vhodný na různá zahradní křesla prodávaná na našem trhu. Šířka polstru je 50 cm. Celková délka polstru je 110 cm. Polstr je prošitý v místě... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 424 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Samostatný polstr na zahradní křeslo z tahokovu.
Polstr je vhodný na různá zahradní křesla prodávaná na našem trhu.
Šířka polstru je 50 cm.
Celková délka polstru je 110 cm.
Polstr je prošitý v místě dělení na sedací a opěradlovou část.
Hloubka sedací části je 47 cm a výška opěradlové části je 63 cm.
Tloušťka polstru je 5 cm.
Polstr je plněný polyesterovým rounem.
Pro výrobu polstru je použita kvalitní látka a standardem je vysoká kvalita zpracování.
Polstr je vyrobený je v České republice z kvalitní látky a vyznačuje se vysokou kvalitou zpracování.
Parametry
| Barva | žlutá |
|---|---|
| Výška | 5 cm |
| Celková šířka | 50 cm |
| Šířka | 50 cm |
| Hloubka | 110 cm |
| Hmotnost | 1 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Nízká křesla |
|---|---|
| Výrobce: Axin Trading | Axin Trading — Nízká křesla |
| Barva: žlutá | žlutá — Nízká křesla |
| Celková šířka: 50 cm | 50 cm — Nízká křesla |
| Hloubka: 110 cm | 110 cm — Nízká křesla |
| Hmotnost: 1 kg | 1 kg — Nízká křesla |
| Šířka: 50 cm | 50 cm — Nízká křesla |
| Výška: 5 cm | 5 cm — Nízká křesla |