Autronic Otočná jídelní židle HC-532 BR2
Výrobce: Autronic
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 990 Kč
Otočná jídelní židle HC-532 BR2, hnědá látka, černý kov, otočná 90° (L/P) s vratným mechanismem rozměry: 60 x 62 x 83 cm výška sedu: 50 cm šířka sedu: 39 cm rozměr nohy: 3,5 x 3,5 cm výška područek:... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 1 990 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Otočná jídelní židle HC-532 BR2, hnědá látka, černý kov, otočná 90° (L/P) s vratným mechanismem
rozměry: 60 x 62 x 83 cm
výška sedu: 50 cm
šířka sedu: 39 cm
rozměr nohy: 3,5 x 3,5 cm
výška područek: 62 cm
nosnost: 120 kg
otočná P90°+ L90° s vratným mechanismem
Dodáváno v demontu.
Hledáte ideálního společníka, který by vkusně doplnil vaši domácnost? Otočná židle HC-532 je tu, stačí jen doplnit vhodným stolem z naší široké nabídky.
Parametry
| Materiál | kovové |
|---|---|
| Styl | Moderní |
| Barva | Hnědá |
| Materiál sedáku | látkové |
| Materiál rámu židle | Kov |
| Výška | 83.0000 cm |
| Výška sedáku | 50.0000 cm |
| Celková šířka | 60 cm |
| Šířka | 60.0000 cm |
| Hloubka | 62.0000 cm |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Rozměr | 60x83x62 cm |
| Hmotnost | 9.75 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Otočná křesla |
|---|---|
| Výrobce: Autronic | Autronic — Otočná křesla |
| Barva: Hnědá | Hnědá — Otočná křesla |
| Celková šířka: 60 cm | 60 cm — Otočná křesla |
| Hloubka: 62.0000 cm | 62.0000 cm — Otočná křesla |
| Hmotnost: 9.75 kg | 9.75 kg — Otočná křesla |
| Materiál: kovové | kovové — Otočná křesla |
| Materiál rámu židle: Kov | Kov — Otočná křesla |
| Materiál sedáku: látkové | látkové — Otočná křesla |
| Nosnost: 120.0000 kg | 120.0000 kg — Otočná křesla |
| Rozměr: 60x83x62 cm | 60x83x62 cm — Otočná křesla |
| Šířka: 60.0000 cm | 60.0000 cm — Otočná křesla |
| Styl: Moderní | Moderní — Otočná křesla |
| Výška: 83.0000 cm | 83.0000 cm — Otočná křesla |
| Výška sedáku: 50.0000 cm | 50.0000 cm — Otočná křesla |