Antares Kancelářské křeslo 8150 Vertika PHD
Výrobce: Antares
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 9 818 Kč
Provedení: Kancelářské křeslo Vertika se středně vysokým opěrákem se vyznačuje moderním kvadratickým tvarem s ergonomický zakřivením sedáku a opěráku, nabízené v různých barvách - viz. vzorník níže.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 9 818 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Provedení: Kancelářské křeslo Vertika se středně vysokým opěrákem se vyznačuje moderním kvadratickým tvarem s ergonomický zakřivením sedáku a opěráku, nabízené v různých barvách - viz. vzorník níže.
V základní ceně je toto křeslo bez podhlavníku.
Nosnost 160 kg.
Vlastnosti: - synchronní mechanismus s pětinásobnou aretací a možností nastavení síly protiváhy - nastavení výšky plynovým pístem - výškově nastavitelné područky se třemi funkčními nastaveními - kolečka průměr 65 mm - aluminiová leštěná báze
Křeslo je určeno k sezení v jednosměnném provozu a v běžném kancelářském prostředí, či domácnosti.
Tento typ křesla nabízíme také jako variantu s vysokým opěrákem.
Křeslo je dodáváno v demontu.
Parametry
| Materiál | koženka | látka |
|---|---|
| Područky | Ano |
| S opěrkou hlavy | bez podhlavníku | ano |
| Barva opěráku | červená |
| Barva sedáku | červená |
| Materiál opěráku | látkové |
| Materiál sedáku | látkové |
| Výška | 106-115 (s podhlavníkem 125-135) cm |
| Výška sedáku | 43-54 cm |
| Rozměr sedáku | hloubka 49 cm |
| Celková šířka | 64 cm |
| Šířka | 64 cm |
| Nosnost | 160 kg |
| Hmotnost | 18 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Kancelářské židle |
|---|---|
| Výrobce: Antares | Antares — Kancelářské židle |
| Barva opěráku: červená | červená — Kancelářské židle |
| Barva sedáku: červená | červená — Kancelářské židle |
| Celková šířka: 64 cm | 64 cm — Kancelářské židle |
| Hmotnost: 18 kg | 18 kg — Kancelářské židle |
| Materiál: koženka | látka | koženka | látka — Kancelářské židle |
| Materiál opěráku: látkové | látkové — Kancelářské židle |
| Materiál sedáku: látkové | látkové — Kancelářské židle |
| Nosnost: 160 kg | 160 kg — Kancelářské židle |
| Područky: Ano | Ano — Kancelářské židle |
| Rozměr sedáku: hloubka 49 cm | hloubka 49 cm — Kancelářské židle |
| S opěrkou hlavy: bez podhlavníku | ano | bez podhlavníku | ano — Kancelářské židle |
| Šířka: 64 cm | 64 cm — Kancelářské židle |
| Výška: 106-115 (s podhlavníkem 125-135) cm | 106-115 (s podhlavníkem 125-135) cm — Kancelářské židle |
| Výška sedáku: 43-54 cm | 43-54 cm — Kancelářské židle |