Antares Kancelářská židle Vision IVORY/ NET WHITE - bílý plast/bílá síť
Výrobce: Antares
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 9 248 Kč
moderně konstruovaná kancelářská židle s prodyšným sedákem a opěrákem minimalistický design skrývá synchronní mechanismus novým a vzrušujícím způsobem - plně integrovaným do konstrukce, to umožňuje... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 9 248 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
moderně konstruovaná kancelářská židle s prodyšným sedákem a opěrákem
minimalistický design skrývá synchronní mechanismus novým a vzrušujícím způsobem -
plně integrovaným do konstrukce, to umožňuje čisté linie a ultra lehký vzhled
svým jemným a nápaditým designem se ideálně hodí pro home office, ale současně splňuje požadavky pro použití v náročném kancelářském prostředí
automatické nastavení síly protiváhy
kolečka pro měkké povrchy (koberec, lino)
područky součástí konstrukce
Parametry
| Materiál | látka |
|---|---|
| Područky | Ano |
| S opěrkou hlavy | bez podhlavníku |
| Výška | 95-104,5 cm |
| Výška sedáku | 41-50,5 cm |
| Celková šířka | 55 cm |
| Šířka | 55 cm |
| Hloubka | 62 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Hmotnost | 13 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Kancelářské židle |
|---|---|
| Výrobce: Antares | Antares — Kancelářské židle |
| Celková šířka: 55 cm | 55 cm — Kancelářské židle |
| Hloubka: 62 cm | 62 cm — Kancelářské židle |
| Hmotnost: 13 kg | 13 kg — Kancelářské židle |
| Materiál: látka | látka — Kancelářské židle |
| Nosnost: 120 kg | 120 kg — Kancelářské židle |
| Područky: Ano | Ano — Kancelářské židle |
| S opěrkou hlavy: bez podhlavníku | bez podhlavníku — Kancelářské židle |
| Šířka: 55 cm | 55 cm — Kancelářské židle |
| Výška: 95-104,5 cm | 95-104,5 cm — Kancelářské židle |
| Výška sedáku: 41-50,5 cm | 41-50,5 cm — Kancelářské židle |