Tmel polyuretanový SikaSwell S-2 červený 600 ml
Výrobce: SIKA
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 964 Kč
na spáry a postupy, aktivuje se při styku s vodou, barva červená
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 964 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
na spáry a postupy, aktivuje se při styku s vodou, barva červená
Parametry
| balení | 600 ml |
|---|---|
| barva | červená |
| materiálová báze | 1komponentní polyuretan |
| měrná jednotka | l |
| objemová hmotnost | 1,24 kg/l |
| teplota zpracování | 5 °C až +35 °C |
| v balení | 0.6 |
Doplňkové informace
| Kategorie | Tmely, silikony a lepidla |
|---|---|
| Výrobce: SIKA | SIKA — Tmely, silikony a lepidla |
| balení: 600 ml | 600 ml — Tmely, silikony a lepidla |
| barva: červená | červená — Tmely, silikony a lepidla |
| materiálová báze: 1komponentní polyuretan | 1komponentní polyuretan — Tmely, silikony a lepidla |
| měrná jednotka: l | l — Tmely, silikony a lepidla |
| objemová hmotnost: 1,24 kg/l | 1,24 kg/l — Tmely, silikony a lepidla |
| teplota zpracování: 5 °C až +35 °C | 5 °C až +35 °C — Tmely, silikony a lepidla |